CHECK CZECH FASHION  |

CCF SHOW 2011: Když jde skromnost stranou!

27. 11. 2011 |

CCF SHOW 2013

Je pátek, 25. listopadu půl sedmé večer. Vcházím do podzemí Karlínského divadla, které se honosí názvem „Theatro music club“.

#ccfshow2011 // web / facebook / instagram / twitter / youtube

Celá akce sice začíná až v 8, ale já mám tu čest se aspoň částečně podílet na její organizaci, běžím tedy „oCHECKovat“ zákulisí. Pohled na hemžící se modelky, maskérky a kadeřnice je neuvěřitelně inspirující. Závan laku na vlasy na mě padne hned u vstupu. Ruce našich opečovávatelek nestačím ani sledovat, ale výsledky jsou úchvatné! Hladké drdoly, důmyslné copy, úžasné stíny, zkrátka nádhera. Nejedná se totiž o obyčejné šílenství páteční noci. Tahle party je koncipovaná jako módní přehlídka mladých návrhářů spolu s představením hudebního dua Mr. Le Monde & Leila. Dress code celé akce se nese ve stylu Benátského karnevalu.

CCF SHOW 2011

Na pozvánkách stojí: “Masky pro prvních 100 návštěvníků” Není tedy divu, že už 20 minut před začátkem je u vchodu doslova narváno. V 8 hodin je klub už příjemně zaplněný. O stylové outfity tady opravdu není nouze! Posílám tajemné mrknutí zpoza své masky a obrovskou pochvalu všem zúčastněným. Snad jsme konečně dokázali, že když se chce, tak to jde :) Zatímco mě benátská atmosféra odnáší do dosud neprozkoumaných končin, napětí se stupňuje. V zákulisí všichni pobíhají sem a tam a dolaďují se poslední detaily.

Uff… stihli jsme to! Jakub Tomek, který celou akci moderuje, trefně zahajuje módní přehlídku konstatováním, že si naše poprvé jednoduše nemohl nechat ujít. Vzápětí už na pódiu září Aneta Kaderková s Marietou Kajabovou a krátce představují projekt Check Czech Fashion. Diváci se evidentně dobře baví. Večer graduje a v 9 hodin se konečně objevují tak dlouho očekávané modelky.

 SHOW 2011  SHOW 2011

Jako první na molo přichází se svými éterickými modely Petra Pitelková. Aneb krajek a záhybů není nikdy dost. Teď malá změna-aplaus pro génia jménem Francesco Gattino, prosím! Tedy móda pro pány. A pastva pro oči. Blesky létají sem a tam… Pánové zírají, dámy tleskají. Další z návrhářek přichází na řadu se svými modely. Svůdné róby se záhadným zapínáním a fikanými střihy Lenky Kristiánové. Potom už je čas na poslední návrhářku. Tou je úžasná Anna Barošová. Po krátkém medajlonku o její tvorbě se už molo prohýbá pod řádnou dávkou elegance a ladných křivek. Všichni vypadají tak dokonale! Přehlídka po nadšených ovacích a zasloužené gratulaci končí.

 SHOW 2011  SHOW 2011

Ještě než se všichni vzpamatují z tak velké záplavy estetických zážitků, na podium už nastupuje temperamentní duo Mr. Le Monde & Leila. Ne – do Theatra se rozhodně nepřišlo odpočívat! Začíná úžasné vystoupení pulzující v rytmu R’n’B. Poté už následuje volná zábava. S DJ-em v zádech a drinkem v ruce většina z nás protancuje dalších pár hodin. Všude poletují fotografové, úsměvy se to jen hemží a všichni ochotně pózují. Naše první akce je tímto za námi a všichni jsme šťastní jako blechy. Povedlo se!

Největší díky patří samozřejmě Anetě Kaderkové, Marietě Kajabové a Bárb Drašnarové za to, jak všechno s přehledem zvládly a kolik času nad celou organizací strávily. Máte všechen náš obdiv, dámy! A v neposlední řadě samozřejmě děkujeme také všem návrhářům, maskérkám, modelkám, kadeřnicím, fotografům, sponzorům, moderátorovi a VÁM za to, že jste přišli!

Více fotografií naleznete na našem Facebooku!

Backstage
Hair & Make-up
Fashion Show
Your style

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow
ŠTÍTKY | ,