CHECK CZECH FASHION  |

Nový rok. Nový web. Nový koncept.

30. 1. 2014 |

Nový rok. Nový web. Nový koncept.

Vítáme vás na nově redesignovaných internetových stránkách projektu Check Czech Fashion. Do roku 2014 jsme se rozhodli vstoupit v novém kabátě. Žádné vzory, divoké střihy, pouze prostý minimalismus.

Check Czech Fashion se od svého začátku neustále vyvíjí. Sbíráme nové zkušenosti, potkáváme nové lidi. Měníme se my a částečně tak i vize projektu. Tento rok startujeme s novým pořadem Fashion Confession a audiovizuální formou seriálu Otevíráme vaše skříně. Nedílnou součástí Check Czech Fashion se tak stává i platforma Youtube, na které nově fungujeme. Zásadní změny proběhly také v interní části projektu. Každý z nás má v Check Czech Fashion svou specifickou roli. Spíš než blog fungujeme jako malá firma. Rádi přijímáme nové výzvy a první měsíc roku 2014 jich nabídl opravdu nespočet. Novinky vám budeme odhalovat postupně, prozatím nám dovolte seznámit vás s koncepcí našeho nového webu.

Street style

Street style neboli mapování módy ulice, jak tomu s oblibou říkáme, je i nadále naší prioritou. Od loňského roku má tuto část Check Czech Fashion v rukou Kuba Feranec, který pravidelně fotí módu v ulicích českých měst a každý všední den přidává nový úlovek na web CCF. Jako bonus uvidíte čas od času v sekci street style i úlovky ze zahraničí. Do budoucna budeme zpětně přidávat i všechny dříve nafocené a publikované outfity ve velkém rozlišení, abyste si mohli vychutnat každý detail! :)

PS: Najdete se na fotce v rubrice street style a máte blog nebo jste aktivní na jedné z mnoha sociálních sítí a skutečně Vám to jde? Pošlete nám odkaz spolu s url adresou příspěvku, kde jste, a my je k němu doplníme! :)

Články

Píšeme o tom, co nás zajímá, baví a inspiruje! Kromě módy najdete na Check Czech Fashion naše osobní tipy na to co nosit, číst, čím se líčit a co sledovat – nejen v televizi, ale i na internetu. Budeme představovat talentované návrháře, nové trendy v oblasti módy a internetu a přineseme Vám reporty ze zajímavých akcí nejen v ČR a SK. Věříme, že vybraná témata osloví i vás. :)

Otevíráme vaše skříně

Staronový projekt Otevíráme vaše skříně, který odhaluje styl zajímavých osobností, přinášíme po novém roce v audiovizuální podobě. Fanouškům seriálu tak nabízíme ještě šťavnatější pohled do skříni (a obydlí) lidí ze světa módy, hudby, sportu, kultury či podnikání. Kromě tradičního rozhovoru a velmi obsáhlé fotogalerie, které jsme pro Vás oprášili a dali jim novou podobu, si můžete vychutnat i video. Projekt Otevíráme vaše skříně má pod svými křídly Bárb a kosmetickým partnerem je značka Bobbi Brown. Startujeme v únoru! Mezitím si ale můžete projít archiv našich dosavadních dílů, které prošly redesignem a počet fotek se zvýšil asi tak o 90%.. :)

Fashion Confession

Další novinkou, kterou jsme si pro vás připravili, jsou zpovědi módních návrhářů. Díly pořadu Fashion Confession se ocitnete jejich v ateliérech či showroomech, kde nahlížíme pod pokličku jejich řemesla. Nezajímá nás pouze samotná kolekce, ale celý proces tvorby – od prvních moodboardů a výběru látek až po samotné finální dokončení modelů a marketing značky. Věříme, že právě díky tomu si lépe představíme tvůrčí procesy, při kterých jejich autorská díla vznikají. Prostor ke zpovědi v pořadu dostanou známá jména českého módního průmyslu i nové tváře oděvní tvorby. Supervizorem Fashion Confession je Mari. Partnerem pořadu je značka Campari. I Fashion Confession startuje v únoru!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow