CHECK CZECH FASHION  |

Den se Simonou Krainovou

19. 2. 2014 |

Den se Simonou Krainovou

Nedávno jsme se vás na facebooku ptali, s jakou módní ikonou byste si přáli strávit den. Už v té chvíli jsme věděli, že den s módní ikonou čeká i nás!

#densesimonou

Den se Simonou Krainovou

13:00 / YES VISAGE

Přicházíme na kliniku Yes Visage na Vinohradech, kde má celý program začít. V prosluněných místnostech nás vítají usměvavé tváře. Po pár minutách přichází nádherná Simona Krainová. Na sobě má černou kšiltovku, tmavě šedý kabát, šedý šál, bílou košili, kožené kalhoty a sportovní boty na platformě. Skutečnost, že žena může být sexy i v kalhotách a teniskách je opravdu povznášející! Seznamujeme se a představujeme Simoně projekt Check Czech Fashion. Po krátkém posezení s touto krásnou ženou se prostřednictvím krátké konzultace dozvídáme víc také o klinice, na jejímž vzniku má Simona podíl. Jak sama říká, nerada je pouhou tváří projektů a institucí, ráda nahlíží pod pokličku a právě s majitelkou Yes Visage spolupracuje při tvorbě marketingového plánu.

Den se Simonou Krainovou

14:00 / CZECHOSLOVAK MODELS

Vycházíme z kliniky a míříme k Simonině autu. Opravdová dámská jízda začíná! Simona sedá za volant svého DS3 a během cesty klikatými vinohradskými uličkami nám vypráví o tom, jak si své stylové autíčko do města zamilovala. Výhody auta se ukazují vzápětí, kdy bez sebemenšího problému zaparkujeme na první dobrou hned u agentury Czechoslovak Models, která je naší další zastávkou. Simona v agentuře dlouhá léta působila jako modelka, momentálně v ní ale působí jako ředitelka soutěže Czechoslovak TopModel. Agentuře tak pomáhá hledat nové tváře a posilovat její portfolio.

Den se Simonou Krainovou

14:45 / COMO

Přicházíme do restaurace COMO na Václavském náměstí, kde má každou chvíli začít přehlídka nové kolekce značky Reserved. Simona se okamžitě stává středem pozornosti všech fotografů, kameramanů a reportérů. Ustupujeme stranou a zpovzdálí sledujeme, s jakou noblesou jim pózuje.

Den se Simonou Krainovou

15:45 / SHOWROOM KATEŘINY GEISLEROVÉ

Přehlídka je za námi, a tak se opět přesouváme. Naše kroky míří do showroomu módní návrhářky Kateřiny Geislerové, se kterou Simona navázala dlouhodobou spolupráci. Zatímco se rozplýváme nad nádhernými barvami, střihy a materiály, vysvětluje nám Simona důvody, které ji vedly k propojení s Kateřinou. „Katka mě cítí. Zná moji povahu a dokáže odhadnout moji náladu. Taková symbioza je pro mě při spolupráci s návrhářem důležitá,“ odhaluje Simona a dodává, že s návrhářkou plánuje vytvořit společnou haute couture kolekci.

Den se Simonou Krainovou

16:45 / CAFE-CAFE

Usedáme ke stolu v Simonině oblíbeném podniku Cafe-Cafe, který vlastní její dlouholetý kamarád. Během chvilky se na našem stole objevuje voňavá káva a zákusky všeho druhu. Simona se bez dlouhého váhání pouští do místní speciality – větrníku. Sladká tečka na závěr dne s touto krásnou ženou, vytíženou top modelkou, kreativní duší, milující manželkou a starostlivou maminkou.

Den se Simonou Krainovou

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow