CHECK CZECH FASHION  |

FASHION CONFESSION: TIQE by Petra Balvínová

4. 3. 2014 |

Fashion Confession / Petra Balvínová

Jistě jste si zvykli, že se na našich stránkách pravidelně objevovaly rozhovory s talentovanými českými návrháři.  Od nového roku jsme se rozhodli, že jim dáme novou, zajímavější podobu. Fashion Confession, seznamte se!

Abychom vám přiblížili prostředí, ve kterém návrháři pracují a zároveň jste je měli možnost poznat také jako osobnosti, a ne pouze prostřednictvím psaného textu, rozhodli jsme se rozhovory převést do audiovizuální podoby. A tak vznikl serial Fashion Confession: každý měsíc budete mít možnost podívat se na módní zpověď jednoho z návrhářů působících na české módní scéně. Pro tento projekt jsme se spojili s Campari, které v módním světě představuje alkoholický nápoj tradičně spojený s módou, stylem, elegancí a v neposlední řadě také mekou módy, Milánem. Za kameru se postavil talentovaný Lubomír Krupka, který se s námi rozhodl spolupracovat také v dalších projektech, ale o tom se včas dozvíte.

Fashion Confession 01/2014: Petra Balvínová

#petrabalvinova // webfacebook / instagram / twitter /

Vlaštovkou Fashion Confession je díl, který jsme natočili s návrhářkou Petrou Balvínovou, vystupující pod značkou TIQE. Natáčení probíhalo v jejím ateliéru a butiku na Starém Městě. Tímto Petře děkujeme za její čas a možnost zde natáčet. Petra je osoba velmi milá, otevřená, o své práci hovoří s neskutečným nadšením, ale také nadhledem. Zkrátka byla radost natočit první díl Fashion Confession zrovna s ní. Koneckonců, přesvědčte se sami.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow