CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Jarní vlasový trend podle Marka Hamptona

13. 3. 2014 |

Jarní vlasový trend podle Marka Hamptona / TONI&GUY

Pamatujete si na fešáka Marka Hamptona, kterého jsem pro Check Czech Fashion v Londýně vyfotila do sekce street style? Měla jsem tu čest s ambasadorem značky TONI&GUY HMW prohodit pár slov a musím říct, že je to neskutečně sympatický člověk. Když mi několik dní po skončení London Fashion Weeku přišel do schránky e-mail s Markovým tipem na after-workout účes, rozhodla jsem se, že se o něj s vámi podělím. Návod na jednoduchý vlasový styling ocení hlavně ti, kteří (tak jako já) věčně nestíhají.  

Znáte ty chvíle, kdy po hodině ve fitku stojíte před zrcadlem a marně se snažíte zkrotit své rozcuchané vlasy? A co když se nestíháte zastavit doma a rovnou ze cvičení musíte pokračovat na důležitou schůzku, rande nebo setkání s přáteli? Marek doporučuje tři kroky, které vám pomohou se z této svízelné situace dostat.

1. Svažte své suché vlasy postupně a pevně do třech ohonů pod sebou.

2. Zatočte culík dovnitř a upevněte ho velkými sponami.

3. Zafixujte tužicím lakem na vlasy.

Jednoduché a skvělé, že? :)

MARKHAMPTON1MARKHAMPTON2

Vyhrajte produkty z nové kolekce Creative od TONI&GUY HairMeetWardrobe!

Jak soutěžit?

Napište nám:

Který z produktů značky TONI&GUY jste si oblíbili nejvíc. A připište důvod ;)

Ze zaslaných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží balíček s produkty z nové kolekce Creative od TONI&GUY HairMeetWardrobe.

Odpovědi zasílejte na aneta@checkczechfashion.cz do středy 19. března (20:00). A nezapomeňte se podívat na nový T&G instagram!

Kdo vyhrál?

Soutěž byla ukončena. Výherci: Pavla Č., Veronika H., Klára H., gratulujeme!

// Soutěž trvá od 13. 3. 08:00 do 19. 3. 20:00. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí bude náhodně vybrán výherce pomocí random.org.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow