CHECK CZECH FASHION  |

#FCUK Fashion Show

11. 4. 2014 |

FCUK Fashion Show

Ve středu 9. 4. 2014 jsme mohli být svědky představení nováčka na českém trhu, French Connection. Ačkoli tato světoznámá a úspěšná značka byla založena již v roce 1971 ve Velké Británii, do Česka se dostala pod křídla sympatické Kristýny Stehlíkové až letos.

#CCFatFCUK

A cože je FCUK? Tento akronym pro French Connection United Kingdom  se začal používat při faxové korespondenci mezi hongkongskou a londýnskou pobočkou French Connection a vžil se natolik, že se začaly produkovat i populární trička se slogany „hot as fcuk“ nebo „fcuk fashion„. Asi tušíte, že díky podobnosti s jistým slovíčkem. Pro nádherné šaty French Connection jsme doposud jezdily do Londýna, a tak nás těší, že od teď je můžeme pořídit i v Arkádách Pankrác v Praze nebo na české oficiálním e-shopu.

Samotná show se konala v rovněž krátce otevřeném Fashion Clubu, který byl, jak už název napovídá, opravdu stylovým místem pro módní přehlídku, navíc s krásným výhledem na malebnou Prahu. Show moderoval skvělý Saša Hemala a Andrea Verešová, která si později odskočila také na molo a aktuální kolekci French Connection spolu s dalšími modelkami početnému publiku předvedla. Kolekce jaro/léto 2014 je hravá, provokativní a plná barev, ať už pastelových, či výraznějších odstínů. Já jsem si oblíbila mentolové šaty mého oblíbeného „retro“ střihu a Bárb ostře červené kalhoty se zajímavou vázačkou s mašlí. Zkrátka pro tuto sezónu nudným odstínům odzvonilo, vybarvěte se! :)

Na reportážní fotogalerii se podívejte na našem Facebooku!

V čem jsme na přehlídku vyrazily my?

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow