CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Lístky na Pražský Majáles 2014!

28. 4. 2014 |

Vyhraj lístky na Pražský Majáles!

Majáles je tradiční oslavou studenstva a toho pražského se každoročně účastní tisíce návštěvníků. Letos se místo klání přesunulo z obvyklé Stromovky na letiště v Letňanech a my máme tu čest být součástí nabitého programu také. Na Majálesu budeme totiž mít poprvé svůj vlastní Check Czech Fashion stan! Vy se tak můžete těšit na aktivity, které jsme pro vás společně s našimi partnery přichystali.

#ccfstan

Vaši krásu podtrhne a kosmetické rady a triky vám představí vizážistka americké kosmetické značky Bobbi Brown. Těšit se můžete i na kosmetické produkty, které Bobbi Brown Česká republika věnovali do naší soutěže.

Přijďte k nám nabrat energii na koncerty! Náš stan provoní výtečná káva od Nespresso, kterou si budete moci na místě vychutnat a přesvědčit se, že kvalitní a dobrou kávu si můžete lehce připravit i sami. Když to jde v bojových podmínkách na festivalu, doma to půjde stejně snadno! J Zároveň vám bude představena doslova horká novinka Nespressa, kávovar Inissia. A pozor, pokud budete mít štěstí, můžete jej rovněž vyhrát na místě v naší soutěži, Nespresso totiž kávovar věnovalo jako hlavní cenu soutěže.

Pokud vás dostatečně „nenakopne“ káva, můžete s námi posedět a odpočinout si u příjemné hudby v relax zóně. Popovídáme si o módě či o čemkoli jiném, co vás ohledně Check Czech Fashion zajímá.

Sladké překvapení si pro vás připravila známá cukrářka Iveta Fabešová, jejíž francouzské dortíky a makronky jsou známé po celé Praze i Česku. V limitovaném počtu budete moci ochutnat speciálně pro Check Czech Fashion vyrobené fialové makronky. Do soutěže Iveta věnovala vouchery do své cukrárny na Vinohradech a také svou nedávno vydanou kuchařku.

Check Czech Fashion stan by nebyl to pravé „fialové“ bez dostatečné porce módy. Celý náš team bude oblečen ve festivalové kolekci Topshop (určitě se zastavte na kus řeči, těšíme se, že poznáme fanoušky CCF!). Dále jsme pro vás osobně vybrali to nejlepšíaktuálních módních trendů. Budete si moci prohlédnout, jak by vám slušely nejnovější kolekce F&F, návrháře Pavla Berkyho, French Connection a návrhářky Ivety Pecuchové.

Vaše originální festivalové outfity zachytí jako již tradičně náš fotograf Kuba Feranec.

Celý CCF team se na vás těší. Uvidíme se 30. dubna na Majálesu 2014!

VYHRAJ LÍSTKY NA PRAŽSKÝ MAJÁLES 2014!

Soutěž byla ukončena a výhercům zaslán e-mail.

// Soutěž trvá od 28. 4. 23:00 do 29. 4. 23:00. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 1 pracovního dne od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne jako osobní předání před branou Pražského Majálesu 2014) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí bude náhodně vybrán výherce pomocí random.org.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow