CHECK CZECH FASHION  |

FASHION CONFESSION: Kamila Vodochodská

4. 5. 2014 |

Kamila Vodochodská

Ve třetím díle Fashion Confession jsme vyzpovídali Kamilu Vodochodskou, která není jen úspěšnou módní návrhářkou, ale věnuje se také fashion coachingu a stylingu. Spojením těchto aktivit vznikl koncept módních služeb, které v Čechách ještě nejsou ve své vzájemné kombinaci tolik obvyklé.

#kamilavodochodska // web / facebook / instagram / twitter /

Kamila Vodochodská je člověkem na svém místě. I když pracuje sedm dní v týdnu, nechybí jí úsměv, pozitivní energie a nadšení pro to, co dělá. Módě se věnovala již od střední školy, a tak ji toto zaměření neminulo ani na té vysoké. Kamila však nechce pouze módu navrhovat: uvědomuje si, že dnešní doba a zákazníci si žádají víc: je tedy připravena profesionálně poradit svým klientům při nákupech či jim řádně protřídit skříň.

S Kamilou jsme si povídali nejen o její tvorbě, ale také o důležitosti těchto služeb. Dozvíte se, co nesmí ženě v šatníku chybět, zda fashion coachingu využívají v Česku i muži, a jaký projekt ji v poslední době u nás nadchl. Pohodlně se usaďte, módní zpověď Kamily Vodochodské právě začíná.

Fashion Confession 03/2014: Kamila Vodochodská

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow