CHECK CZECH FASHION  |

Užili jsme si Majáles! Hashtag #CCFSTAN!

1. 5. 2014 |

CCF na Pražský Majáles 2014!

Pražský Majáles je za námi! Co Vás čekalo v našem módní Check Czech Fashion stanu? A jaké to bylo celé bylo? :)

#CCFSTAN #CCFatMajales

Kdo navštívil včerejší Pražský Majáles, určitě nemohl litovat. Skvělá organizace, pestrý program a nádherné počasí muselo dostat každého!

Náš Check Czech Fashion tým byl na place už od sedmi ráno. Stavělo se, stěhovalo, přestěhovávalo a aranžovalo. Telefony zvonily skoro bez ustání a kurýři jezdili jeden za druhým! :D A ve 13:00 to celé vypuklo! :)

Štendr s aktuálními kolekcemi Pavla Berkyho, Ivety Pecuchové, French Connection a F&F ve stanu doplnila vůně čerstvé kávy a sladké makronky ve dvou příchutích – vanilka a maracuja – z cukrárny IF Café. Návštěvníci stanu se mohli pokochat módou, nechat se nalíčit šikovnou Dee ze stáje Bobbi Brown, doplnit energii cukrovinkami, ale také se zúčastnit soutěže o skvělé ceny, jimž vévodil zbrusu nový typ kávovaru Nespresso Inissia.

Mimo jiné byl ve stanu v pozoru celý tým Check Czech Fashion, oblečený v aktuální festivalové kolekci Topshop, kterou najdete právě teď v prodejně v Palladiu, připravený na to Vás provést naším stanem a popovídat si o všem možném!

Děkujeme všem, kteří do našeho stanu zavítali! Bylo to prostě skvělé!

Věříme, že se opět brzy uvidíme! ;)

Těšíte se na nafocený street-style z Majálesu? Sledujte každý den web Check Czech Fashion! Ráno i večer Vás čeká nový úlovek! ;)

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow