CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / CCF Originals představuje originální módní plakáty do interiéru!

28. 5. 2014 |

CCF Originals // Originální módní plakáty do interiéru!
Nápad tvořit pod vlastní značkou Check Czech Fashion Originals vznikl před několika lety. Od obyčejných plátěných tašek, které jsme realizovaly, po trička, která jsou stále ve fázi vymýšlení, přes originální plakáty s módní tématikou, které vám pyšně představujeme dneska! :)

Originální série plakátů vznikla ve spolupráci s novou značkou na českém trhu. Číča v kleci, tak si říká duo dvou kreativních duší, Lucie a Natalia, kteří stojí za značkou českých motivačních plakátů. Jak vlastně vznikl nápad na výrobu ryze českých motivačních plakátů? Obě Číči v kleci  měly, podobně jako většina z nás, odjakživa všude po celém bytě spoustu post-it papírků popsaných motivačními hesly. Všude na světě se setkávaly pouze s plakáty v cizích jazycích. Ani jedna motivace v naší krásné češtině. A tak se rozhodly přenést malé post-it papírky do velké podoby na kvalitní papír s bezchybným tiskem.

„Naším cílem je motivovat lidi, aby se zvedli ze židlí a „něco dělali“, využili svůj čas naplno.“

Obě dodávají, že něco takového na českém trhu scházelo. Zahraniční e-shopy jsou přeplněnÿ povedenými věcmi a na českém trhu designové motivační plakáty stále chyběly. Hodně lidí se holek ptá, proč proboha česky? Jejich odpověď je však jasná: „Proč proboha ne, když jsme Češi? Čeština je boží jazyk, je náš a měli bychom ho používat!“ Dodávají však, že ani před angličtinou nezavírají dveře. Zatím ale mají v plánu zůstat chvíli u těch hezkých českých. Plakáty jsou vytištěny kvalitním digitálním tiskem na matný křídový papír s vrstvou matného lamina pro zajištění perfektního a stálého výsledku. Všechny nabízené plakáty jsou rozměru A3.

Plakáty z kolekce Check Czech Fashion Originals, které vznikly v kolaboraci portálu Check Czech Fashion a designérek Číča v kleci, můžete koupit exkluzivně na webu Číča v kleci. Plakátů je vyrobeno pouze omezené množství, tak s koupí neváhejte.

Vyhrajte 3×2 plakáty z edice Check Czech Fashion Originals!

Jak soutěžit?

Odpovězte na otázku:

Kolik plakátů obsahuje série Check Czech Fashion Originals x Číča v kleci?

Správnou odpověď, kterou najdete zdezašlete spolu se jménem, kontaktní a korespondenční adresou nejpozději do30. 5. 2014 na adresu barb@checkczechfashion.cz.

Vraťte se 31. 5. 2014 sem a zjistěte, jestli jste vyhráli! :)

Kdo vyhrál?

Vítězem se stává Michaela S. z Ostravy, Markéta B. z Dolní Dobrouče a Aneta H. z Nymburka, gratulujeme!

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od 28. 5. 10:00 do 30. 5. 23:59. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí bude náhodně vybrán výherce pomocí random.org. 
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow