CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Nákup ve French Connection!

5. 5. 2014 |

VYHRAJ / Nákup ve French Connection!

Majáles je za námi a my jsme se rozhodli jako dozvuky velké soutěže v #ccfstan(u) uspořádat soutěž o poukaz na nákup oblečení French Connection i pro návštěvníky našeho webu! Co pro to musíte udělat? 

Vyhrajte poukaz na nákup oblečení anglické značky French Connection! Jejíž první českou pobočku najdete relativně nově na Arkádách Pankrác!

Jak soutěžit?

Odpovězte na otázku:

Co znamená zkratka FCUK?

Správnou odpověď, kterou najdete zde, zašlete spolu se jménem, kontaktní a korespondenční adresou nejpozději do 8. 5. 2014 na adresu barb@checkczechfashion.cz.

Vraťte se 9. 5. 2014 sem a zjistěte, jestli jste vyhráli! :)

 Kdo vyhrál?

Vítězkou se stává Tereza R. z Prahy 10, gratulujeme!

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od 5. 5. 14:00 do 8. 5. 23:59. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí bude náhodně vybrán výherce pomocí random.org.
 
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow