CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Sladký voucher do IF Café!

8. 5. 2014 |

VYHRAJ / Voucher do IF Café!

Je to přesně týden, co jste mohli na Majálesu ochutnat v #ccfstan(u) vynikající makronky od Ivety Fabešové! A abychom o tuto možnost neochudily ani ty, kteří se nemohli tohoto festivalu zúčastnit, rozhodli jsme se uspořádat soutěž o voucher do cukrárny a kavárny IF Café i pro návštěvníky našeho webu! Co pro to musíte udělat? 

Vyhrajte voucher na konzumaci ve francouzské cukrárně a kavárně IF Café!

Jak soutěžit?

Odpovězte na otázku:

Jaké dvě příchutě makronek mohli ochutnat návštěvníci ve stanu CCF na Majálesu?

Správnou odpověď, kterou najdete zdezašlete spolu se jménem, kontaktní a korespondenční adresou nejpozději do 11. 5. 2014 na adresu barb@checkczechfashion.cz.

Vraťte se 12. 5. 2014 sem a zjistěte, jestli jste vyhráli! :)

Kdo vyhrál?

Vítězem se stává Marian R. z Prahy 4, gratulujeme!

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od 8. 5. 14:00 do 11. 5. 23:59. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí bude náhodně vybrán výherce pomocí random.org.
 
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow