CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Kabelku OJJU od ZOOTU!

26. 6. 2014 |

OJJU je nová česká značka, která nabízí nadčasový design a kvalitní provedení. Ke klasickým barvám však pro letošní léto přibyly také trendy barvy: za nás jsou OJJU kabelky v meruňkové či starorůžové must have kousky letošní sezony. Exkluzivně ji na českém trhu najdete na ZOOT.cz a kromě kabelek značka nabízí také boty a brzy snad i šperky

A my máme pro vás možnost vyhrát kabelku OJJU v nádherné meruňkové barvě!

Jak soutěžit?

Odpovězte na otázku:

Proč by právě tobě měla říkat kabelka OJJU „paní“?

Svou odpověď zašlete spolu se jménem, kontaktní a korespondenční adresou nejpozději do 29. 6. 2014 na adresu aneta@checkczechfashion.cz.

Soutěž byla ukončena. Kabelku vyhrává Adriana Rybárová. Gratulujeme!

// Soutěž trvá od 26. 6. 19:00 do 29. 6. 23:59. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí bude náhodně vybrán výherce pomocí random.org. 
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow