CHECK CZECH FASHION  |

Vzhůru na FASHIONCLASH: něco mezi fashion weekem a workshopem!

10. 6. 2014 |

Fashionclash

Fashionclash je mezinárodní módní festival, který představuje novou generaci módních návrhářů a umělců obecně. Jeho již šestý ročník se koná tradičně v nádherném nizozemském městě Maastrichtu a jeho letošním ústředním tématem je „age„, neboli věk. Jednoznačný význam toto téma nemá, ale je jasné, že se v módě můžeme setkat s různými stereotypy, především, co se věku týče. Jsme tedy opravdu zvědavé, jak jednotliví návrháři toto téma pojmou.

#Fashionclash2014 #CCFatFashionclash // facebook web / twitter /

Z důvodu nečekaných soukromých událostí jsme nuceni výjezd CCF týmu zrušit. Věříme, že za rok nám to ale již vyjde!

Fashionclash Festival není klasickým „fashion weekem“: je to událost, která spojuje módní přehlídky, výstavy, divadelní a taneční vystoupení, a také prodejní akce. Žije jím zkrátka celé město a i my se těšíme na neopakovatelnou atmosféru této v zahraničí tak vychvalované módní události. Sympatické je také to, že díky Fashionclash mají právě mladí módní návrháři šanci prezentovat svou práci před širokým mezinárodním publikem. Taková příležitost se nenabízí často.

Bohatého programu se účastní více než 100 umělců z 30 zemí světa, takže je opravdu na co se těšit. Je skvělé, že letos na Fashionclash přijedou také čtyři české módní návrhářky: Petra Ptáčková, Hana Frišonsová, Jana Mikešová a Linda Zabilková. Jsme zvědavé, jak obstojí v konkurenci svých mezinárodních kolegů.

Na Fashionclash můžete být s námi: sledujte naše momentky na Instagramu pod hastagem #CCFatFashionclash a  na webu si přečtěte reportáže z jednotlivých dní této módní události, která bude nabitá zajisté zajímavým programem.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow