CHECK CZECH FASHION  |

CHATTY & Antipearle Fashion Show / MBFW Berlin

12. 7. 2014 |

CHATTY & Antipearle Fashion Show / MBFW Berlin

Je páteční podvečer a na berlínském fashion weeku kromě němčiny a angličtiny zaznívá také čeština. Do německé metropole totiž vůbec poprvé zavítalo české návrhářské duo Chatty. Stovky návštěvníků pomalu zaplňují halu zimního stadionu v berlínské čtvrti Wedding a s napětím očekávají českou premiéru.

#chatty // web / facebook / instagram / twitter /
#antipearle // web / facebook / instagram / twitter /

Anna Tušková a Radka Sirková působí pod značkou Chatty od roku 2005. Po úspěších na českém módním poli se toto duo rozhodlo zkusit štěstí v zahraničí a spolu se šperky Antipearle vyslalo na berlínskou runway modelky oděné do originální, ale přesto nositelné nadčasové kolekce. Té vévodily látky s vlastními potisky, asymetrické střihy a bílá ve spojení s pastelovými barvami. Většinu kousků z kolekce lze jednoduše kombinovat mezi sebou, skvěle půjdou párovat i s kousky z běžných oděvních řetězců.

Věříme, že svou účast na berlínském módním veletrhu Premium, kam se duo podívalo i díky vám, a Mercedes Benz Fashion Weeku budou Chatty hodnotit kladně, protože alespoň pro nás byla jejich show skvělým zážitkem a zářným příkladem toho, že se čeští návrháři nemusí bát i mezinárodního srovnání.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow