CHECK CZECH FASHION  |

SCI-FI SAFARI: podpora mladých talentů v novém kabátě

21. 7. 2014 |

SCI-FI SAFARI: podpora mladých talentů v novém kabátě

V Česku působí spousta projektů a  i nejrůznější firmy se snaží v poslední době dost podporovat naše mladé naděje módního průmyslu. Do jaké míry je to pouze marketingový tah či opravdová snaha pomoci, to se dohadovat nechceme. Je nám ovšem ctí představit SCI-FI SAFARI. Nový česko-slovenský projekt navazuje na zavedený koncept podpory mladých návrhářů a představí to nejzajímavější z české a slovenské módní scény. SCI-FI SAFARI se však snaží pojmout tuto podporu systematicky, komplexně a profesionálně, což je jeden z důvodů, proč právě takovým aktivitám v CCF fandíme.

Z mnoha přihlášených talentů už známe 5 jmen, které vybrala odborná porota a v září se odprezentují během finále, které bude velkolepé: Olo Křížová se svým kreativním týmem slibují skvělou show za doprovodu videoprojekcí a výtvarných a multimediálních vstupů. A na koho že se můžeme ve finále těšit?

Jsme velmi rádi, že se do finále SFS probojovala Kristina Synek, kterou jste již měli čest vidět během naší CCF SHOW v roce 2013. Dále se představí Lenka Mlynarčíková tvořící pod značkou Esha, Markéta Martišková, která módu studuje až v dalekých Antverpách a má za sebou úspěchy jak v Česku, tak zahraničí, Anna Marešková, která již spolupracovala například se značkou Pietro Filipi a její modely jsme již měli možnost vidět v nejrůznějších českých magazínech, a Adam Ptáček, jehož modely překypují exotikou, barevností a může se pochlubit i svými autorskými potisky.

Check Czech Fashion je oficiálním mediálním a street-style partnerem této akce.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow