CHECK CZECH FASHION  |

Fashion LIVE! aneb slovenské módní obrození

31. 8. 2014 |

Fashion LIVE! aneb slovenské módní obrození

Nultý ročník Fashion LIVE! byl zorganizovaný v rekordním čase za několik týdnů, a to ve vzájemné kooperaci slovenských designérů, modelek a make-up artistů. A byla to velmi podařená reakce na tehdejší na poslední chvíli zrušený bratislavský fashion week. To vše napovídá tomu, že letošní první ročník Fashion LIVE!, který se již připravuje podstatně delší dobu než jeho starší bráška, bude významnou událostí podzimu na česko-slovenské módní scéně.

Probíhat bude 15-17. října v prostorách bratislavské Staré tržnice a nabídne to nejlepší ze slovenské, ale také světové módní scény. Uvidíte více než 30 módních kolekcí, výstavy, textilní instalace a budete mít možnost také zakoupit modely nejrůznějších návrhářů v showroomech přímo ve Staré tržnici. Ze slovenských designérů se představí Pavel Berky, Jana Gavalcová, Boris Hanečka, Veronika Hložníková, Marcel Holubec W., Martin Hrča, Izabela Komjati, Jana Kuzmová, Veronika Lokajíčková, Andrea Pojezdálová, Lubica Poncik, Petra Poórová, Lenka Sršňová a We are not Sisters.

Zahraniční hosté Fashion LIVE! budou Dori Tomcsanyi z Maďarska,  z Poľska značka Maldoror designéra Grzegorze Matlaga  a Česko bude reprezentovat Zuzana Kubíčková. Mimo to dostanou prostor také studenti z ateliérů vysokých škol: ATELIER 343 z VŠVU v Bratislavě a Ateliér oděvního designu UTB Zlín. Třešničkou na dortu  už i tak neuvěřitelně bohatého programu budou finalisté projektu SCI-FI SAFARI, jejichž show v Bratislavě bude reprízou SCI-FI SAFARI finále, které proběhne v Praze 29.9.2014.

A jedna důležitá zpráva nakonec: je nám ctí oznámit, že projekt Check Czech Fashion se stal oficiálním street style partnerem Fashion LIVE! a náš fotograf  Kuba Feranec vám tak bude tyto tři výjimečné dny přinášet porci originální módy i ze Slovenska!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow