CHECK CZECH FASHION  |

PROTOTYP: ojedinělá fúze umění a vědy

30. 8. 2014 |

PROTOTYP: ojedinělá fúze umění a vědy

Že věda a umění zdánlivě nejdou moc dohromady? Možná jen na první pohled. Prototyp je toho důkazem: je propojením dvou světů, vědecko-technického a uměleckého, a ústředním motivem prvního ročníku této kulturní akce je světlo. Mladí umělci a vědci tu předvedou nové technologické trendy prostřednictvím uměleckého zpracování. Stále si pod tím nedovedete představit nic konkrétního?

Celovečerní program vám nabídne škálu hudebních vystoupení, která díky speciálním světelným efektům doplní poslech o netradiční vizuální rozměr. Po celý večer budou k vidění světelné instalace, videomapping, nebudou chybět ani workshopy, díky kterým si sami návštěvníci budou moci vytvořit vlastní svítící šperk či svítící grafitti. Vrcholem celého večera je jedinečná módní show představující modely interaktivně pracující se světlem. K dispozici budou stánky s občerstvením, ke kterým bude náležet tematicky vyzdobená chillout stage. Molecular Mixology zajistí stánek s alkoholickými dortíky podávanými pod UV lampou.


Prototyp

Akce se uskuteční 14.11. v Brně v Richard Adam Gallery a nebudeme chybět ani my, protože něco takového si rozhodně nemůžeme nechat ujít!

Zní to skvěle, no ne? Má to však jeden háček. Mladí kluci a holky z neziskové organizace Kulturárium potřebují vaši podporu, aby tuto ojedinělou akci mohli uspořádat. Jsou tak jedním z dalších projektů, které můžete díky crowdfundingu uvést do chodu, zapojit se můžete do sbírky na hithit.cz. Momentálně zbývá do konce jen pár dnů a  jim stále ještě zbývá vybrat velká část potřebného obnosu. Zapojte se i vy a podpořte Prototyp!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow