CHECK CZECH FASHION  |

Namíchali jsme barevný Check Czech Fashion Shake!

5. 9. 2014 |

CCF Shake

Včera těsně po skončení první módní přehlídky letošního ročníku MBPFW, tedy po AWKWARD, odstartoval v La Gallery Novesta oficiální večerní doprovodný program pod taktovkou Check Czech Fashion s příznačným názvem Check Czech Fashion Shake!

Po celý večer jsme pro návštěvníky míchali ten nejzábavnější módní koktejl. S Club-Mate v ruce a za tónů DJského dua GOLDEN CAT butikem korzovaly desítky lidí. Těsně po šesté hodině oficiálně odstartovala CCF Shake a uvedla prezentující návrháře Bárb Drašnarová, za doprovodu Anety KaderkovéMariety Kajabové. Do prodeje byly uvedeny nové kolekce šperkaře Hanuše Lamra a módního návrháře Pavla Brejchy, ale samozřejmě byla k vidění a zakoupení také tvorba ostatních česko-slovenských designérů, kteří stabilně v La Gallery Novesta prezentují své kolekce.

CCF Shake probíhal za přítomnosti celého týmu, obou prezentujících designérů Pavla Brejchy a Hanuše Lamra a majitelky butiku Hany Zouvalové. Shake navštívil i módní návrhář Pavel Berky a módní ilustrátorka Andrea Vytlačilová stojící za designem plátěné tašky, kterou si 100 z vás spolu s dárky od Éminence Organics a Nerosty.cz odneslo od Check Czech Fashion jako dárek .

Děkujeme partnerům této akce, kterými jsou: La Gallery Novesta, Club-Maté, Éminence, NEROSTY.CZ a hudebníbanka.cz.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow