CHECK CZECH FASHION  |

#UFW 2014 / We are unique, we are fashion!

11. 9. 2014 |

#UFW 2014 / We are unique, we are fashion!

Někteří se ještě ani nestačili probrat z víkendové módní smrště, kterou nám přinesl MBPFW, a už je tady další týden módy. Úderem pondělní 19. hodiny započal exklusivní přehlídkou butiku Obssesion, který představil kolekce BVLGARI a Emilio Pucci, Unique Fashion Week. Na co se můžete těšit dál?

K vidění budou jak přehlídky světových značek jako např. French Connection, Karen Millen, Replay, Cerruti, Versace Jeans anebo těch z obchodního domu Van Graaf, tak i přehlídky českých návrhářů. Těšit se můžeme na autorskou kolekci Karolíny Otevřelové, Beaty Rajské, Tatiany Kovaříkové či Zuzany Kubíčkové, která se prezentovala už i na MBPFW. Na všechny módní přehlídky je možné zakoupit si vstupenky. Na výběr máte i limitovanou edici vstupenek, z jejichž prodeje jde 100% výtěžku na nadaci Petry Němcové Happy Hearts Fund.

V rámci Unique Fashion Weeku bude probíhat i doprovodný program, v rámci kterého budete moct navštívit také různé přednášky. Tady jsou naše tipy na události, které akce byste si určitě neměli nechat ujít:

12. 9. / Young Talents Range módní přehlídka / 17:00, MAIN STAGE Slovanský dům

Tato módní přehlídka bude prezentovat kolekce tří návrhářů, a to Romany Wilson, Soni Zajacové a Jiřího Kalfara. Budete mít možnost prohlédnout si umělecká díla inspirovaná jak nitrem a vzpomínkami samotných tvůrců, tak i třeba Blízkým Východem.

12. 9. / French Connection módní přehlídka / 18:00, MAIN STAGE Slovanský dům

Tato britská značka, která nedávno otevřela na Arkádách zatím svůj jediný butik v ČR, se vyznačuje kvalitním a přitom dostupným oblečením originálního designu. Na vlastní oči se o tom budete moci přesvědčit právě v pátek.

13. 9. / Czech Fashion Council fashion talk / 12:00, MAIN STAGE Slovanský dům

Občanské sdružení na podporu rozvoje a propagace české módy vám nabídne fashion talk s Olo Křížovou a dalšími hosty.

13. 9. / Black Card módní přehlídka / 15:00, MAIN STAGE Slovanský dům

Soutěž Black Card vyhráli a díky tomu Vám představí kolekci pro spring/summer 2015 vítěz z minulého roku Lukáš Macháček a Denisa Dovalová, vítězka letošního ročníku. Lukáš bude prezentovat novou kolekci vycházející z přímořského a městského života na letních filmových festivalech. Denisu Dovalovou můžete znát mimo jiné již z Check Czech Fashion Show 2013.

13. 9. / Karolína Otevřelová a Mi fashion label módní přehlídka / 16:30, MAIN STAGE Slovanský dům

Autorské přehlídce módní návrhářky a oblíbené stylistky Karolíny Otevřelové bude následovat vůbec první kolekce módního lifestylového projektu Mi, v jehož čele stojí designérka Lenka Mulabegović (Slámová).

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow