CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Lístky na přehlídku FCUK! #UFW

9. 9. 2014 |

VYHRAJ / Lístky na přehlídku FCUK! #UFW

Pátek je na Unique Fashion Weeku ve znamení BRITISH DAY, v rámci kterého se představí značky French Connection a Karen Millen. Velmi osvěžující je, že 100% výtěžku z prodeje limitované edice vstupenek na tyto akce putuje na Happy Hearts Fund Petry Němcové.

A vy máte jedinečnou možnost vyhrát exkluzivně na Check Czech Fashion dva vstupy na módní přehlídku French Connection! Značka představí svou luxusní podzimní a vánoční kolekci, kterou poté seženete v jejich butiku v nákupním centru Arkády Pankrác. Měla jsem tu možnost se na kolekci podívat ještě před tím, než bude představena v rámci #UFW, a musím říct, že se máte opravdu na co těšit! :) A navíc na vás po přehlídce čeká malý raut v anglickém stylu. FCUK show se koná již tento pátek, 12. září od 18.00 hod, MAIN STAGE Slovanský Dům, Na Příkopě 22.

Jak soutěžit?

Odpovězte na otázku:

Jaký kousek značky French Connection má Bárb na sobě v tomto článku?

Správnou odpověď, kterou najdete zde, zašlete spolu se jménem, kontaktní a korespondenční adresou nejpozději do 11. 9. 2014 na adresu barb@checkczechfashion.cz.

Vraťte se 11. 9. 2014 sem a zjistěte, jestli jste vyhráli! :)

 Kdo vyhrál?

Soutěž byla ukončena. Vítězkou se stává Sára P. z Prahy 10, gratulujeme!

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od 9. 9. 12:00 do 11. 9. 12:00. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí bude náhodně vybrán výherce pomocí random.org.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow