CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / PANDORA náramek!

19. 9. 2014 |

VYHRAJ / PANDORA náramek!

Šperkařská značka PANDORA, která je proslulá pro svůj originální koncept náramků a přívěsků, prožije na podzim mystickou pohádku!

Původem dánská šperkařská značka PANDORA, která byla založena v roce 1982, je celosvětově známá zejména pro svůj originální systém náramků tzv. PANDORA’s charm bracelet, který byl poprvé uveden na trh v Dánsku v roce 2000. Od té doby je celosvětovým bestselerem a ikonickým produktem této šperkařské značky. Koncept umožňuje poskládat si unikátní náramek dle vlastní fantazie a vkusu. Na výběr přitom máte ze stovek různorodých korálků a přívěsků, které můžete libovolně měnit a skládat, čím vytvoříte pokaždé originální kousek pro aktuální příležitost. PANDORA myslí i na speciální příležitosti jako jsou křtiny, promoce, svatba nebo narozeniny. Korálky jsou tak skvělým dárkem, díky kterému si uchováte vzpomínky na ty nejdůležitější okamžiky svého života, které tak můžete neustále nosit při sobě. Šperky jsou vyráběny ručně z kvalitních materiálů a společnost si zakládá na propracovanosti a detailech.

Pro letošní podzimní sezónu představila PANDORA 4 nové kolekce, které představují cestu objevování a zázraků: mystické květinové motivy, noční modrý křišťál, třpytivé listy a skládaný styl.

Tajemné a magické květinové motivy na špercích jsou znázorněny pomocí sochařských prvků a kombinování struktur, jež připomíná svět přírody. Květinové motivy jsou zdobené černou glazurou na sterlingovém stříbře a do složitých detailů propracované květinové přívěsky jsou zdobeny třpytivými kameny.

Na Check Czech Fashion nás nejvíce zaujala právě kolekce inspirována tmavými květinovými motivy a přinášíme vám exkluzivní soutěž o PANDORA náramek z této kolekce! Na co se můžete v balíčku těšit? Masivní stříbrný náramek, dva klipy s motivem květin a jeden přívěšek zdobený třpytivými kameny.

VYHRAJ / PANDORA náramek!

Jak soutěžit?

1) Odpovězte na otázku: Jaké jsou podle módní návrhářky Kamily Vodochodské 3 věci, které nesmí chybět ženě v šatníku?

2) Veřejně sdílejte tento článek na vašem Facebookovém profilu. (A odkaz připojte spolu s odpovědí k emailu!)

Správnou odpověď, kterou najdete ve videu zde, zašlete spolu se jménem, kontaktní a korespondenční adresou nejpozději do 26. 9. 2014 na adresu barb@checkczechfashion.cz, do emailu připojte odkaz na vámi sdílený příspěvek.

Vraťte se 1. 10. 2014 sem a zjistěte, jestli jste vyhráli! :)

 Kdo vyhrál?

Sarah S. z Prahy 1, gratulujeme! :)

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od 19. 9. 10:00 do 26. 9. 23:59. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí bude náhodně vybrán výherce pomocí random.org.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow