CHECK CZECH FASHION  |

7 dní drobných radostí

21. 10. 2014 |

7 dní drobných radostí / #ultimatechallenge

Každý den je výzvou. Každý z nás hodnotí úspěch na základě jiných kritérií a každý z nás spěchá jiným tempem. Stárneme, spěcháme a stresujeme se z toho, že nestíháme všechno, co bychom chtěli. Možná toho chceme příliš a možná bychom se měli občas zastavit a uvědomit si, že pokud nebudeme vnímat to hezké, z čeho se skládají naše všední dny nyní, přijdeme o stavební kameny své vlastní budoucnosti. Vychutnat si svůj oblíbený smoothie, seběhnout rychle schody, usínat vedle milovaného člověka, obléct si triko naruby, jet tramvají místo metrem. Nebo si cestou do školy pustit do sluchátek deep house a představovat si, že všichni ti chvátající lidé spěchají do rytmu. Radost vám může udělat cokoliv. Maličkost. Banalita. Díky ní dostává přítomnost zcela jiný rozměr.

1. den

Je pondělí a já se vrhám do nového pracovního týdne. Slibovaná radost přichází okolo 17:30, kdy se začínám připravovat na Sci-Fi Safari. Make-up, vlasy, šaty. Po měsíci nad knihami se zase cítím jako člověk a neuvěřitelně se těším na všechny, kteří mají na akci dorazit.

Status: SFS nezklamalo a zařadilo se jednu z nejlepších módních akcí, které jsem zažila. Komorní atmosféra, profesionalita Olo Křížové a precizní práce všech pěti návrhářů si zaslouží můj obdiv!

2. den

Dlouho plánovaný oběd v NEB.O a večeře s Mari v Kitchen The Address jsou docela dobrým základem fajn dne! Aby toho nebylo málo, přidala jsem ještě návštěvu kosmetického salonu Éminence a jejich Beauty Day Spa, kde jsem si skvěle odpočinula.

Status: Úterý bylo plné radostí.

3. den

Cítím se poněkud zmrzle, a tak jsem se rozhodla obdarovat horkou vanou se spoustou pěny! A také knihou A Year in the Merde od Stephena Clarka. Po koupeli jsem svou pokožku rozmazlila kombinací bambuckého másla, sojového mléka a medu v podobě našlehaného krásně voňavého hydratačního tělového másla Creme de Corps od Kiehl’s, které se stalo mým číslem jedna!

Status: Po dvou dnech ve společnosti si užívám domácího relaxu. A je mi skvěle!

4. den

Dnes jsem si vychutnala soukromý klavírní koncert v podání mého drahého. A aby toho nebylo málo, dopřála jsem si k tomu sklenku mého oblíbeného červeného drinku.

Status: Čas je moc drahý na to, abyste ho trávili s někým, kdo za to nestojí.

5. den

Uspěchaný den. Cesta do Budapešti trvala kvůli rozkopané dálnici sedm hodin. Myslím, že jsem tento heroický řidičský výkon zvládla právě díky drobným radostem v podání kávy v EMA Espresso Bar a cheeseburgeru před Brnem.

Status: Ačkoliv jsem přerušila své pravidlo zdravého stravování, musím uznat, že jsem si tento jednorázový gastronomický prohřešek velmi užila!

6. den

Jsme v Budapešti a počasí nám opravdu nepřeje. Po dni pobíhání v zamračeném a deštivém (leč překrásném) městě, usedáme do bistra Buddha Originals, kde si vychutnávám nejlepší kokosovou polévku svého života.

Status: Pro tu polévku a modrou oblohu nad Budapeští se jednou vrátím!

7. den

Dalších sedm hodin řízení mi zpříjemnilo nečekaně hezké počasí. Nevím, jak vám, ale mně to k radosti stačí. A když k tomu přidám pocit zadostiučinění, když jsem odemkla domovní dveře a dosáhla tak cíle dnešní cesty, je mi fajn.

Status: Vnímám měkkost matrace a vůni vypraných peřin. Jsem skutečně unavená.

Ve své sedmidenní challenge drobných radostí jsem chtěla ukázat model, který jsem se rozhodla aplikovat dlouhodobě. A skutečně to doporučuji všem! :)

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow