CHECK CZECH FASHION  |

Bratislava Fashion Live! / day 01

16. 10. 2014 |

Bratislava Fashion Live! / day 01

Sérii našich výletů na zahraniční módní akce jsme se rozhodli zakončit návštěvou slovenského Fashion Live! v Bratislavě. Akce, která vznikla z iniciativy návrhářů a módních nadšenců, se odehrává v prostorách Staré tržnice v samotném srdci slovenské metropole.

Sci-Fi Safari

První den Bratislava Fashion Live! odstartoval přehlídkou návrhářů Adama Ptáčka, Anny Mareškové, Kristiny Synek, Lenky Mlynarčíkové a Markéty Martiškové, jejichž kolekce známe již z nedávného Sci-Fi Safari.

Marella

Širokou škálu barev, střihů i materiálů. Přesně to nabídla přehlídka značky Marella, která v kontrastu s divokou duší modelů Sci-Fi Safari působila poněkud konzervativně.

M.ONA

Seskupení několika návrhářů v čele s Hanou Zárubovou, Ivetou Pecuchovou, Zuzanou Kubíčkovou, ODIVI či duem Chatty, nabídlo zajímavý pohled na elegantní a velmi ženskou složku československé módní scény.

Jana Gavalcová

Hlavními atributem kolekce Jany Gavalcové byla zdobnost. Leginy, opulentní šaty či kabáty z umělé kožešiny. Tak vypadala kolekce, která prezentuje autorčin vztah k řemeslu, lidové tvorbě a kombinaci tradičních prvků s prvky moderními.

Lenka Sršňová

Návrhářka Lenka Sršňová proměnila molo bratislavského Fashion Live! v úžasný karneval plný barev a strhující živé hudby. Kolekce, které vévodily pestrobarevné kabátky, byla příjemně hravým zpestřením středečního módního večera.

Veronika Hložníková

Veronika Hložníková ve své kolekci předvedla působivou hru s krajkou a navazujícím potiskem šatů. Zdobné prvky návrhářka proložila minimalistickými kabáty. Výsledkem byla esteticky velmi hodnotná a ucelená přehlídka elegance a stylu.

Marcel Holubec W.

Příjemným překvapením byla kontrastní kolekce Marcela Holubce, která na jedné straně nabídla svěží světlé modely v bílé a tónech žluté a růžové, na straně druhé Holubec představil rafinované kousky v černé, tmavě modré a kobaltově zelené barvě. Pojítkem dvou tváří Marcelovy kolekce, byla dokonalost střihu.

Foto: Marek Rebroš / czechfashionphoto.com
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow