CHECK CZECH FASHION  |

Bratislava Fashion Live! / day 02

19. 10. 2014 |

Bratislava Fashion Live! / day 02

Druhý den na Fashion Live! se nesl v duchu krásného počasí, mladých talentovaných návrhářů i stálic československé oděvní tvorby. Po nabitém čtvrtečním programu se nám výrazně rozšířila i databáze street style, kterou můžete posoudit na našem facebooku.

Signal Fresh Fashion Contest

Fashion Live! fandí mladým talentům, a tak není divu, že se jim organizátoři rozhodli věnovat dostatek prostoru. V rámci soutěže Signal Fresh Fashion Contest měli studenti vypracovat kolekce inspirované produkty Signal White Now Gold a Signal White Now Men. Odborná porota ze všech zúčastněných vybrala tři výherce, kteří své návrhy následně mohli dotáhnout do konce a ve finále představit právě na Fashion Live! v Bratislavě. Jedná se konkrétně o návrhářku Petru Kubíkovou, Pavola Dendise a Ivanu Klementovou.

ADO – Ateliér Design oděvu, UTB Zlín

Mladí talenti UTB Zlín vehnali na molo bratislavského Fashion Live! svěží energii v podobě materiálem i střihem pestré kolekce.

LA FEMME

Salon LA FEMME se po více než deset let své existence snaží nabízet širokou nabídku luxusního zboží světových značek a individuální péči o své klienty. Molo slovenského Fashion Live! představilo zajímavý průřez touto nabídkou.

Ľubica Poncik

Kolekce „In my heart“ návrhářky Ľubici Ponick je inspirována tématem lidové kultury a zpracována tradičními technikami výroby oděvů, jako je háčkování, paličkování či pletení. Výrazným prvkem kolekce je výšivka se zvířecími motivy a s motivem srdce. Ľubica Ponick měla možnost svou tvorbu představit v České republice, Francii, Německu, Rakousku nebo Itálii.

Veronika Lokajíčková

Výhradně dámská kolekce inspirovaná prvky pánského šatníku. Tak lze charakterizovat tvorbu Veroniky Lokajíčkové, která na letošním Fashion Live! představila působivou kolekci s ornamenty.

Jana Kuzmová

Až nadpozemsky lehké modely Jany Kuzmové vehnaly do Staré tržnice pozitivní atmosféru. Co oděv, to jiný příběh, který bychom si rádi nechali vyprávět…

Petra Poórová

Návrhářka Petra Poórová se při tvorbě kolekce Venus inspirovala vlastními zkušenostmi, zážitky a lidmi, kteří během posledních dvou let výrazně ovlivnili její život. Z modelů, kterým vévodí červená, modrá a bílá barva, čiší hravost a optimismus.

Boris Hanečka

Zlatý hřeb večera přišel v podobě přehlídky Borise Hanečka. Od začátku do konce promyšlená kolekce Páternoster nepostrádala úvodní intro, které diváka ihned vtáhlo do děje i atmosféry Hanečkovy práce. Kombinace tajemného videa, psycho hudby, rafinovaných modelů a defilé s větráky, musela snad každému návštěvníkovi způsobit husí kůži.

Foto: Marek Rebroš / czechfashionphoto.com
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow