CHECK CZECH FASHION  |

Bratislava Fashion Live! / day 03

20. 10. 2014 |

Bratislava Fashion Live! / day 03

Poslední den Fashion Live! byl opravdu nabitý. Program odstartovala přehlídka Ateliéru 343 a slavnostně jej zakončilo vyhlášení výsledků Eva Fashion Awards.

Ateliér 343

Ateliér oděvní tvorby při VŠVU v Bratislavě umožnil v rámci přehlídky odprezentovat tvorbu hned šesti talentovaným studentům. Konkrétně dílo Kataríny Š. Fedoršinové, Maji Božović, Silvie Kissové, Leny RypákovéSilvie Hollé a Emmy Korpové.

Pavel Berky

O Pavlu Berkym jsme toho napsali již spoustu, a tak jej zřejmě není třeba představovat. Návrhář svou kolekci inspirovanou folklorem v průběhu podzimních módních akcí doplnil hned o několik modelů. Výsledkem byla barevně i střihově velmi působivá přehlídka.

Alizé

Přehlídka módního domu Alizé dostala na molo ve Staré tržnici trochu francouzského šarmu a elegance. Modely světově úspěšných značek doplnil výrazný makeup a pečlivě sepnuté vlasy.

We Are Not Sisters

Ležérní móda v podání značky We Are Not Sisters byla příjemnou změnou. Cílem WRNS je vytvářet nositelné, praktické a zároveň velmi pohodlné oděvy. Dříve, než byla kolekce oficiálně uvedena na trh, prošly všechny modely testem, během kterého samy autorky testovaly jejich funkčnost.

Izabela Komjati

Kolekce L<3vsnk s-s2015 je inspirovaná příběhem Adama a Evy, který se autorka rozhodla transformovat do novodobé verze. V příběhu Izabely Komjati Adam s Evou zabijí pověstného hada, jehož kůži začnou vzápětí nosit. Kolekce je pokračováním předchozí medicouture Lovesnakes collection a skládá se z dámských i pánských modelů.

Martin Hrča

Kolekce Martina Hrči je inspirována jeho nedávným pobytem na Islandu. Odkaz divoké, drsné a zároveň malebné přírody je v Martinových modelech evidentní. Stejně tak jako přítomnost rozdílných materiálů, rozmanitost detailů, struktur a střihů.

Designéri Krajín V4

Tvorba Zuzany Kubíčkové, Grzegorze Matlaga – Maldoror, Andrey Pojezdálové a Dori Tomcsanye byla v rámci Fashion Live! odprezentovaná pod jednotným názvem Designéri Krajín V4.

 Imperia Design

Projekt Imperia Design spojuje tvorbu několika předních designérů, mezi kterými nechybí jména jako Boris Hanečka, Lukáš Kimlička, Marcel Holubec W., Lenka Sršňová, Hana Převrátilová, Veronika Lokajíčková, Izabela Komjati, Jana Kuzmová či Maja Božovič.

Foto: Marek Rebroš / czechfashionphoto.com
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow