CHECK CZECH FASHION  |

Central European Fashion Days / pt.2

8. 10. 2014 |

Central European Fashion Days

Přinášíme vám fotoreporáž  z dalších přehlídek nabitého programu Central European Fashion Days. Tentokrát se podíváme na v Maďarsku již komerčně velmi úspěšné návrháře/značky.

Napsugár von Bitera

Tato značka si zakládá na tom, že každá kousek kolekce má svůj vlastní příběh. V této kolekci se specializují především na originální kožené bundy, ale ani zbytek modelů nezaostává, co se originality týče. Odvážná a futuristická ženskost, to je Napsugár von Bitera.

Central European Fashion Days

Áeron

Aéron je v Maďarsku takovou obdobou našeho Pietro Filipi. Úspěch má však už nějakou dobu i v zahraničí. Tento butik představil velmi sofistikovanou kolekci s čistými liniemi a luxusními materiály, ve které převládaly tlumené zemité odstíny a jemné pastelové barvy.

Central European Fashion Days

NUBU

Dvojice designérek Judit Garam a Adél Kovács tvoří společně  již od roku 2007 a patří mezi nejznámější maďarské designérské značky. Minimalistické a přesto velmi ženské střihy probouzejí dojem éterické elegance. Kolekce S/S2015 kombinuje bílou a černou s pudrovými a pastelovými odstíny, objevují se v ní také dřevěné aplikace jak na oblečení, tak na botách. A nechyběly ani oblíbené dřevěné brýle!

Central European Fashion Days

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow