CHECK CZECH FASHION  |

Doplňujeme podzimní šatník! / #ShoppingSpree

29. 10. 2014 |

Doplňujeme podzimní šatník! / #ShoppingSpree

Jen co nám v Check Czech Fashion skončilo veškeré šílenství okolo fashion weeků a jiných s módou spojených akcí, rozhodly jsme se konečně vyrazit na dlouho plánované podzimní outletové nákupy! Sice je jeden i na kraji Prahy, ale Freeport v Hatích u Znojma se nám už jednou osvědčil příjemnou atmosférou a spojením spousty našich oblíbených značek pod jednou střechou.

#CCFatFreeport

Nejdříve jsme chtěly zůstat na víkend a spojit nakupování s návštěvou nějakého z jihomoravských vinných sklípků a prohlídkou hradu a města, ale nakonec jsme kvůli pracovním povinnostem vyrazily jen „na otočku“. Každopádně, tříhodinová cesta nám celkem utekla a i jednodenní výlet za nákupy byl fajn!

Já jsem měla spadeno na kvalitní podzimní/zimní boty a skvěle padnoucí jeany. Problematickou postavu nemám, ale stejně jsem pořád nemohla najít ty pravé. Od outletu Levi’s jsem si tedy slibovala hodně a nezklamal! :) Našly jsme tu s Bárb obě ideální střihy, které nám padly jako ulité a já se ve svých nových jeanách cítím jako v druhé kůži.

Příjemně překvapená jsem byla také z výběru v outletu obuvi Geox. Co si budeme povídat, tato značka patří mezi ty dražší (ale za to se mi osvědčila kvalitou a hlavně pohodlností!), takže jakákoli sleva zkrátka potěší. Konečně jsem narazila na boty na podpatku, které však mají na podrážce pořádnou stopu a nebudou tak na ledu klouzat. A to byste nevěřili, jak těžké je takové boty najít a neskončit s pohorkama. ;) Bárb byla z výběru bot tak nadšená, že si pořídila dokonce dvoje kozačky, jedny hadí Geox a druhé ze Salamanderu, kterým já osobně přezdívám „kocour v botách„. :D

TIP 1: Pokud máte rádi šperky vídeňské značky Frey Wille, ve Freeportu se nachází jediný outlet této značky na světě! Pořídíte tady šperky s opravdu značnou slevou, a tak není divu, že se tu kvůli němu sjíždí lidé i ze zahraničí. Zařizoval jej a milý personál školil samotný zakladatel značky, pan Wille.

Další mise byla najít vkusné a nadčasové hodinky. V Klenotech Aurum jsem se nemohla rozhodnout mezi modelem od DKNY a Fossil, ale nakonec jste mi na Instagramu pomohli vybrat a já jsem odjela s nádhernýma a decentníma Fossilkama, které se budou hodit snad téměř ke všemu.

Doslova sladkou tečkou bylo čokoládové království v prodejně Lindt, kde jsme si každá udělala čokoládové zásoby minimálně do konce roku.

TIP 2: Líbí se vám klasické kabelky Michael Kors? Jasně, levné zrovna nejsou, ale.. vykašlete se na padělky, ve Freeportu některé modely pořídíte za polovinu.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow