CHECK CZECH FASHION  |

Nike Sportswear Party a Styling Session s CCF / Designblok

7. 10. 2014 |

Nike Sportswear Party a Styling Session s CCF / Designblok

Nike v rámci letošního Designbloku otevře v úterý 7. října v prostorách Superstudia Mikulandská speciální expozici určenou především pro ženy. Expozice nás zavede do moderní tělocvičny plné inovací a nejnovější technologie. V pátek 10. 10. bude v těchto prostorách i Check Czech Fashion tým! Přijďte za námi na styling session a vyhrajte!

#CCFDesignblok2014 #NikeWomenStudio

NikeWomen Studio vzniklo ve spolupráci se studenty Vysoké školy umělecko-průmyslové, ateliéru designu pod vedením Michala Froňka a Jana Němečka. Prostor klasické tělocvičny základní školy byl na základě návrhu studentů přetvořen na interaktivní a dynamickou expozici, která představí návštěvníkům poslední inovace a moderní technologie.

Styling Session s CCF!

Check Czech Fashion bude na místě v pátek 10. 10. od 19-ti do 21-ti hodin, kdy se v NikeWomen Studiu koná NIKE SPORTSWEAR PARTY! Na návštěvníky čekají dvě hodiny skvělé hudby z rádia Expres, vystoupení La Putyka, občerstvení a styling session s Anet, Bárb a Mari. Na místě bude k dispozici stojan s novou Nike kolekcí, kterou budeme kombinovat s běžnými kousky šatníku. Jeany, sportovní sako a podprsenka? No proč ne! :) S foťákem a kamerou potkáte na party i Kubu a Lubomíra. Váš look doladí šikovné vizážistky Bobbi Brown!

Pozor, soutěž!

Chceš vyhrát nové Air Max 1 Sneakerboots? Máme je pro 3 z vás! Stačí dorazit na NIKE SPORTSWEAR PARTY, zastavit se na naší styling session a nechat se od Kuby vyfotit ve vašem outfitu, který můžete spolu s námi doladit kousky z nové zimní kolekce Nike!

Superstudio Hra, Mikulandská 5/134, Praha 1

Těšíme se na vás a vaše outfity! :)

PS: Nejste z Prahy a na Designblok se nedostanete? Nevadí! Podobnou soutěž najdete ode dneška i na našem Instagramu, kde rozdáváme další 3 páry Air Max 1 Sneakerboots od Nike! Více zde.

Vyhodnocení soutěže proběhne v úterý 14. 10. zde.

// Soutěž na Instagramu trvá od 7. 10. 11:50 do 12. 10. 23:59. Princip Instagram soutěže je následující: „VYHRAJ 3x Air Max 1 Sneakerboots od @nike! Vyfoť outfit, ve kterém bys vyrazila na Designblok, postni ho na svůj Instagram, na fotce označ @checkczechfashiona připoj hashtagy #CCFRozdavaAirMax1 #CCFDesignblok2014 #NikeWomenStudio a jedny ze tří párů mohou být tvoje!Soutěž na Styling Session trvá od 10. 10. 19:00 do 10. 10. 21.00. Princip Styling Session soutěže je popsán výše v článku. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Výherce vybere odborná porota z projektu Check Czech Fashion ve složení: Aneta Kaderková, Marieta Kajabová a Barbora Drašnarová.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow