CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / 3x TIQExStarbucks tumbler!

2. 10. 2014 |

VYHRAJ / 3x TIQExStarbucks tumbler!

Módní návrhářka Petra Balvínová se svojí značkou TIQE spojila síly s řetězcem kaváren Starbucks a v pondělí 8. 9. vypustila do světa limitovanou kolekci tumblerů!

Ve spolupráci se Starbucks jsme pro vás připravily soutěž o 3 skvělé balíčky! Vyhrát tedy můžete limitovaný TIQExStarbucks tumbler, balení zrnkové kávy Starbucks a 2 vouchery na tall nápoj dle vašeho výběru.

Jak soutěžit?

Odpovězte na otázku:

Jak vznikl název značky TIQE, pro koho je tato značka určena?

Správnou odpověď, kterou najdete ve videu zde, zašlete spolu se jménem, kontaktní a korespondenční adresou nejpozději do 7. 10. 2014 na adresu barb@checkczechfashion.cz. Napovíme vám, že je: Pro – – – – – –  – – – – !

Vraťte se 9. 10. 2014 sem a zjistěte, jestli jste vyhráli! :)

 Kdo vyhrál?

Dagmar G. z Liberce, Karolína Č. z Kladna, Barbora K. z Přerova – Gratulujeme! :)

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od 2. 10. 11:00 do 7. 10. 12:00. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí bude náhodně vybrán výherce pomocí random.org.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow