CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / 3x voucher na nákup oblečků pro mobil, tablet nebo notebook!

19. 11. 2014 |

VYHRAJ / 3x voucher na nákup oblečků pro mobil, tablet nebo notebook!

Z New Yorku do Berlína. Přesně tak lze popsat cestu značky Caseable, za jejímž vznikem stojí duo Marvin Amberg a Klaus Wegener. Dvojice se seznámila při studiích a společnými silami vytvořila jedinečnou platformu pro tvorbu personalizovaných obalů na elektroniku. Na Caseable si můžete vybrat ze stovky autorských návrhů nebo si nadesignovat vlastní. Fantazii se meze nekladou! :) A s Check Czech Fashion si nyní můžete zasoutěžit o 3 vouchery na produkty dle vlastního výběru v hodnotě €75, €55 a €25!

Jak soutěžit?

1. Odpovězte na otázku:

Do jakého trendu bys oblékl/a nejen sebe, ale i svůj notebook / smartphone? (Inspirovat  se můžete zde!)

2. Dejte like Caseable stránce na Facebooku. (Otevřete si jejich FB stránku zde a označte ji tlačítkem „To se mi líbí„.)

Vaši odpověď, při psaní se můžete inspirovat zde, zašlete spolu se jménem, kontaktní a korespondenční adresou nejpozději do 30. 11. 2014 na adresu barb@checkczechfashion.cz.

 Kdo vyhrál?

Jiří Gorec (€75), Petra Nováková (€55) a Barbora Štefančová (€25), gratulujeme! Očekávejte od nás do 10-ti dnů email s kódem voucheru.

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od 19. 11. 15:00 do 30. 11. 12:00. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí vybere odborná porota ve složení Barbora Drašnarová, Aneta Kaderková a Marieta Kajabová 3 nejzajímavější.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow