CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Voucher na nákup v Answear.cz!

9. 11. 2014 |

VYHRAJ / Voucher na nákup v Answear.cz!

Mezinárodní internetový obchod s módou Answear.cz vstoupil na český trh teprve nedávno. Za dobu své existence ovšem stihl portfolio vyplnit více než 200 značkami, a tak není divu, že si zde vybere opravdu každý. Kromě oblečení jako takového nabízí e-shop také širokou škálu doplňků a obuvi. Ve spolupráci s Answear.cz jsme pro vás připravili soutěž o 3 vouchery na nákup na jejich e-shopu v hodnotě 3 000 Kč, 2 000 Kč a 1 000 Kč.

Jak soutěžit?

Odpovězte na otázku:

Jak se jmenuje návrhářka, která je autorkou limitované kolekce Answear.cz?

Správnou odpověď, kterou najdete zde, zašlete spolu se jménem, kontaktní a korespondenční adresou nejpozději do 16. 11. 2014 na adresu aneta@checkczechfashion.cz.

 Kdo vyhrál?

1. místo: Kristýna Bláhová, 2. místo: Jakub Kochman, 3.místo: Barbora Schmidtová

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od 9. 11. 07:00 do 16. 11. 12:00. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí bude náhodně vybrán výherce pomocí random.org.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow
ŠTÍTKY | ,