CHECK CZECH FASHION  |

7 tipů na Vánoční dárky / #ccfchristmasguide14

7. 12. 2014 |

7 tipů na Vánoční dárky / #ccfchristmasguide

Vánoce jsou zase po roce tady a s nimi i každoroční stres a starosti s tím, co komu darovat. Dárky nakupte/vyrobte včas a s předstihem, neberte to jako nutnost, ale jako hezké gesto navíc. Důležité je mít na paměti, že dárkem dáváte najevo, že vám na druhém záleží a proto přemýšlíte, co by se vašemu blízkému líbilo a snažíte se přijít na to, čím ho potěšit. Jednou to může být vyrobený hrníček, podruhé třeba sada čajů. Nestíháte a pořád nic nemáte? Inspirujte se Check Czech Fashion Christmas Guide 2014!

1. Kosmetické balíčky

Každý z nás miluje kosmetiku a každý z nás si užívá nádherně zabalené dárky. V LUSH najdete obojí a ještě o něco víc v podobě přírodní a z velké části i veganské kosmetiky. Ten správný dárek zde seženete pro každého od maminky po děduVůně, která skoro přehluší stromeček, navíc rozhodně zaboduje! Doporučujeme malé krabičky plné velkých vánočních radostí – Joy To The World nebo Home For Christmas! A pro ty náročnější pak dekadentní zlatý box s příznačným názvem All I Want For Christmas, kde je opravdu, ale opravdu všechno… :D A kdo je milovníkem designových limitek, ať utíká do Kiehl’s, kde na vás čekají dva produkty z kolaborace s Craig & Karl! Designerské duo umělců Craig Redman a Karl Maier připravili pro Kiehl’s speciální ilustrované vánoční obaly.

7 tipů na Vánoční dárky / #ccfchristmasguide

2. Bytové doplňky

Dekorace do bytu a domku zbožňujeme! Není ale jednoduché vybrat ty správné kousky pro někoho dalšího, protože ne vždy se dokážeme trefit do vkusu obdarovávaného. Pokud ale budete předem pozorovat, na co si daný potrpí, s největší pravděpodobností nešlápnete vedle! My doporučujeme třeba jednoduché vázy na květiny z čirého skla nebo vonné designové svíčky. Doslova skvělým kouskem je skleněná lucerna s kovovými akcenty z La Natura, kterou lze hravě každé roční období dekorovat jinak – v zimě vánočními ozdobami okolo a na jaře třeba barevnými kameny.

3. Šperky s příběhem

Darovat šperk je vždycky trošku „tricky“, ne ale, když se k němu váže příběh nebo pomocí něj vyjadřujeme náš vztah k obdarovávanému. Přesně takové kousky má ve své nabídce světoznámá značka Pandora! Díky originálnímu koncept můžete poskládat unikátní náramek dle vlastní fantazie a vkusu. Na výběr máte ze stovek různorodých korálků a přívěsků, které lze libovolně měnit a skládat. A může se tak stát, že z darování přívěsků uděláte každoroční tradici. Nás ale nejvíce zaujala Essence kolekce, do které kromě náramků přibyl i skvělý náhrdelník, na který si můžete navléct korálky reflektující vlastnosti obdarovávaného nebo to, co pro vás znamená. Pro nás je to jednoznačný výherce našeho #ccfchristmasguide14!

7 tipů na Vánoční dárky / #ccfchristmasguide

4. Beauty Day Spa

Kdyby nám někdo, kdokoliv, daroval profesionální ošetření pleti přírodní kosmetikou a k tomu masáž obličeje, dekoltu, nohou a rukou, skákaly bychom asi 10 m vysoko! A když k tomu přičtete velmi příjemný tým profesionálů, 100% přírodní kanadskou kosmetiku a nádherný interiér Beauty Day Spa Éminence v centru Prahy, je jasné, že jsme natrefili na druhý nejlepší dárek pro celou rodinu! Odzkoušeno na (skoro)celé rodině bez rozdílu pohlaví! V prostorách salónu je možné zakoupit designově povedené vouchery na libovolné ošetření a po samotném ošetření požádat o vzorečky na vyzkoušení!

5. Technologické doplňky

Hledáte dárek na míru s originálním designem, který bude mít obdarovávaný pořad na očích? Vyzkoušejte Caseable, kde můžete vybrat ze stovky již navržených designů nebo připravit vlastní, který bude následně reprodukován na vámi vybraný IT doplněk – obal na mobil, notebook, tablet nebo čtečku! Pokud si ale nejste jistí výběrem nebo vlastní kreativitou, neváhejte a navrhněte si vlastní dárkový voucher!

7 tipů na Vánoční dárky / #ccfchristmasguide

6. Měkké dárky

Někdo měkké dárky miluje a někdo nenávidí. Já jsem rozhodně jejich zastáncem! Ponožky jsou pro mě vánoční must, z pyžama se zimní tématikou jsem nadšená a svetr je prostě top! Všechno si to hned můžete vyzkoušet a do dubna užívat na plné doušky! A myslím, že u mužů také nešlápnete vedle. Skvělé ponožky seženete v GANTu, pyžama třeba v Tezenisu nebo Intimissimi a pro svetříky nebo pánské košile určitě zaběhněte do French Connection!

7. Oblíbené likéry, aperitivy a kuchařky

Pokud tápete, co darovat tátovi, dárkově baleným likérem nebo aperitivem rozhodně nešlápnete vedle. Skvěle bude pod stromečkem vypadat třeba vánočně rudá láhev Campari, doporučujete sáhnout po lahvi z limitované edice Art Label. Maminku naopak můžete potěšit inovativní kuchařkou! Nás vzala za srdce kuchařka s názvem Sladké Bary od Stáni Mutlové, kterou potěšíte i ty, kteří si čas strávený v kuchyni příliš neužívají, ale naopak milují dekor a inspirativní food styling!

7 tipů na Vánoční dárky / #ccfchristmasguide

Pokud chcete udělat dvojnásobnou radost, podívejte se do internetového obchodu Teribear. Nejenže uděláte radost svému bližnímu, ale ještě přispějete na Nadaci Terezy Maxové, která si klade za cíl pomáhat znevýhodněným dětem a také si klade za cíl snížit počet dětí, které u nás vyrůstají v ústavní péči. Oproti tomu obchod s interiérovými doplňky La Natura pomáhá opuštěným kočkám. Koupí vánoční ozdoby ve tvaru srdíčka přispějete celou částkou na sdružení Kočky České Budějovice.

vánoční ozdoby La Natura / svíčka Nordic Day / obal na telefon Caseable / šperky Pandora / ponožky Sock In Box / svetr French Connection / balzám na rty Nordic Day / kosmetický certifikát Éminence / drink Campari / scrub na rty Éminence

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow