CHECK CZECH FASHION  |

Instagram moments / #CCF2014

28. 12. 2014 |

Instagram moments / #CCF2014

Rok 2014 spěje ke svému konci a tak, jak tomu je u většiny lidí, také my se ohlížíme zpátky, hodnotíme a vzpomínáme. Naše kapesní album v podobě Check Czech Fashion Instagramu je důkazem toho, že se loučíme se skvělým a na zážitky velmi bohatým rokem!

Cestovali jsme

Letos jsme trhli osobní rekord v počtu výjezdů do zahraničí. Navštívili jsme Paříž, Londýn, Miláno, New York, Samos a Athény, Řím, Las Vegas, Bratislavu, Budapešť, Ajman, Nice, Nessebar, Drážďany, Admont, Mnichov a Sydney. Účastnili jsme se desítek přehlídek na Berlin Fashion Weeku, Central European Days, Fashion Live a fotili jsme backstage London Fashion Weeku (a seznámili se s Vivienne Westwood!). Díky cestování jsme navštívili úžasná místa a poznali skvělé lidi.

Pracovali jsme a studovali

V roce 2014 jsme hlavně usilovně pracovali (na sobě, pro sebe i pro ostatní), studovali a skládali zkoušky. Spoustě věcí jsme se naučili a otestovali jsme vlastní schopnosti. Pili jsme u toho hektolitry kávy (až na jednu výjimku!) a jedli super jídlo.

Zúčastnili jsme se mnoha akcí

Letos jsme navštívili desítky tuzemských i zahraničních akcí. Mezi ty v České republice patří třeba Ples v Opeře, Majáles (tady jsme měli svůj stan!), Prague Fashion Weekend, Unique Fashion Week, Designblok, Nike Sportswear party (kde jsme měli svůj stylingový koutek), shopping spree ve Freeportu, křest knížky Sladké Bary, akci Rejuva s Vivienne Talsmat, Czechoslovak Top Model, otevíračku skvělého butiku Identity a kadeřnictví Papilio. A taky jsme pořádali Check Czech Fashion Shake!

Vážíme si všech zkušeností, které jsme v tomto roce získali a ještě více lidí, které jsme měli možnost potkat. Moc děkujeme těm, kteří se s námi v uplynulém roce pouštěli do nejrůznějších projektů, děkujeme celému CCF týmu, Kubovi Ferancovi, Lubomíru Krupkovi, Barče Geršlové a Lucce Hamplové a všem hostujícím fotografům, make-up artistům a hair stylistům!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow