CHECK CZECH FASHION  |

Najděte svou Identity! / #newstoreintown

11. 12. 2014 |

Najděte svou Identity! / #newstoreintown

Rytířská 11 má nový kabát a nový concept store s příznačným názvem Identity! Obchod se oficiálně otevřel 4. 12. v podvečer ve velmi milé a přátelské atmosféře celého týmu v čele s majitelkou Veronikou Homolkovou, která nám prozradila, že všechny kousky v obchodě sama pečlivě vybírá a zkouší, aby uspokojila i ty nejnáročnější zákazníky a mohla jim předat osobní zkušenosti s materiálem a střihem.

V útulném prostoru laděném do černé a šedé barvy s akcenty dřeva najdete vybrané kousky značek SET, Oui, Cambio, Marc Aurel, doplňky a spodní prádlo značky Maison Scotch. Kromě oblečení a doplňků nabízí Identity i úžasně voňavé svíčky KOBO a australskou značku obuvi Emu.

Všechny značky, snad kromě více bohémské Marc Aurel, mají jedno společné – kousky z jejich kolekcí jsou nadčasové a velmi variabilní. Lze z nich jednoduše vykouzlit nejen elegantní outfit, ale můžete jej přetransformovat na business kostýmek i velmi sexy a uvolněný rockerský look.

Všechny tři jsme jiné a máme rády jiný styl, ale v Identity si opravdu dokáže vybrat každá z nás. A tipujete správně že u Anet vyhrávají kožené křiváky, Bárb si oblíbila velké svetry, mikiny a hedvábné košile a Mari už má doma koženou pouzdrovou sukni a oversize bavlněné šaty v lahvově zelené!

Oui

SET

Cambio

Marc Aurel

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow