CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Mikuláškou nadílku od Ray Ban!

5. 12. 2014 |

VYHRAJ / Mikuláškou nadílku od Ray Ban!

Butik Optique, který se specializuje na prodej slunečních a dioptrických brýlí od známých zahraničních značek Ray Ban nebo třeba Carrera, nedávno otevřel vedle svého internetového obchodu a prodejny v pražské Maiselově ulici, také butik v nákupním centru Palladium. V nabídce naleznete stovky modelů v čele s nejznámějšími liniemi AviatorWayfarer. A protože oslavujeme otevření nové pobočky, rozhodli jsme se vám nadělit k Mikuláši 3 vouchery které lze uplatnit v jejich e-shopu či přímo na prodejně. Vyhrát můžete poukaz na produkty dle vlastního výběru v hodnotě 3 000,- Kč, 1 000,- Kč a 1 000,- Kč!

Jak soutěžit?

1. Odpovězte na otázku:

Jaký Check Czech Fashion street-style outfit s brýlemi je váš nejoblíbenější?
Najděte váš oblíbený zde a odkaz nám pošlete emailem!

Vaši odpověď, spolu s přiloženým odkazem na oblíbený outfit, zašlete s vašim jménem, kontaktní a korespondenční adresou nejpozději do 12. 12. 2014 na adresu barb@checkczechfashion.cz.

 Kdo vyhrál?

Helena H. – 3 000,- Kč, Eliška B. – 1 000,- Kč a Veronika C. – 1 000,- Kč – gratulujeme! :)

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od 5. 12. 07:00 do 12. 12. 23:59. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Z odpovědí vybere odborná porota ve složení Barbora Drašnarová, Aneta Kaderková a Marieta Kajabová 3 nejzajímavější.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow