CHECK CZECH FASHION  |

Top 9: Nejlepší Street Style roku 2014!

1. 1. 2015 |

Top 9: Nejlepší Street Style roku 2014!

Zapátrali jsme v archivu módy ulice z roku 2014 a vybrali 9 nejlepších CZ a SK outfitů uplynulého roku! Jaké to jsou a jste mezi nimi i vy? ;)

Módní ředitelka magazínu Harper’s Bazaar Lucie Janotová vypadá při každé příležitosti skvěle – i když ji náhodou potkáte o víkendu v Home Kitchen. Oversize pletené šaty broskvové barvy nakombinované s šedými doplňky a zlatem skvěle rozsvítí ulice Prahy! PS: Tu LeTTu Lucce v CCF upřímně závidíme! <3

Takhle si představuji skvěle oblečeného muže: business casual, kvalitní boty, originální taška (stop ošklivým brašnám na laptop!) a k tomu klasický trenčkot. Ten prostě neomrzí nikdy a čeští muži by se jej měli naučit nosit více.

Říká se, že v jednoduchosti je krása a tento look je toho důkazem. S kombinací zajímavého kabátku, jednoduchého bílého trička, slim jeans a stylových doplňků je slečna nepřehlédnutelná.

Do našeho seznamu se dostala i blogerka Beáta Kaňoková, která nám dokázala, že není třeba se bát kombinací více barev a vzorů a za to jí rozhodně tleskám! Výsledný outfit je totiž nepřehlédnutelný.

Tyhle dvě dámy prostě zaujmou: veskrze elegantním outfitům dodávají na ležérnosti tenisky (ok, v posledním roce dost oblíbená kombinace, která už někoho možná nudí) a kulichy. Za mě ideální a originalitu nepostrádající outfit na pochůzky po městě. A spojení mikiny a kožichu je prostě super.

Usměvavá dvojka, pravděpodobně dcera a maminka, mě zaujala do detailu sladěnými outfity i pozitivní energií, která z dam vyzařuje. Pokud bych měla vybrat jeden kousek, který bych užila ve svém šatníku, byla by to jednoznačně černošedá mikina!

Módní návrhář Vladimír Staněk má módu v krvi a to se projevuje i na stylu jeho oblékání. Outfit, který by neslušel každému, vynesl s velkou elegancí.

Pár zachycený před #MBPFW si mě získal skvěle sladěnými outfity v odstínu námořnické modré, slečna svou odvahou vytáhnout skvělé a originální brýle do ulic Prahy (které navíc ladí k aplikacím na jejím overalu) a mladý muž vzorovaným kabátem! (Více takových outfitů, prosím! A pánové, inspirujte se;))

Letošní rok jsem propadla trendu „uzlování“ všeho možného, takže mě samozřejmě zaujala i tato sukně. Baví mě spojení černé a pastelových barev a také variabilita tohoto outfitu: ať už k němu vezmete vysoké podpatky nebo Conversky, vypadá skvěle.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow