CHECK CZECH FASHION  |

VYHRAJ / Kosmetické ošetření v salonu Eminence!

2. 1. 2015 |

vyhraj-eminence-vouchers

Hledáte kosmetiku, která by byla 100% organická, neobsahovala žádné chemické látky a navíc by opravdu fungovala? Tak už nemusíte hledat. Představujeme vám maďarskou kosmetiku Éminence, která za více jak 50 let své existence stačila získat řadu ocenění a právem patří mezi nejoblíbenější lázeňské kosmetické značky. Produkty jsou vyráběny z ovocných, zeleninových a bylinných složek, které jsou pěstovány v ekologickém zemědělství. Samozřejmě, že kosmetika není testovaná na zvířatech.

Chtěli byste také na vlastní kůži pocítit sílu organické kosmetiky Éminence? Soutěžte pak s námi o poukaz na kosmetickou proceduru v jejich pražském salonu. Ve hře je jich rovnou pět!

Jak soutěžit?

1. Odpovězte na otázku:

Jak a kde nejraději relaxujete?

Vaši odpověď spolu s vaším jménem, kontaktní a korespondenční adresou zašlete nejpozději do 9. 1. 2015 na adresu intern@checkczechfashion.cz. Tým Check Czech Fashion pak vybere 5 autorů nejzajímavějších odpovědí, kteří od nás obdrží voucher na ošetření v salonu Éminence.

 Kdo vyhrál?

Davida Valenta, Šárka Roldánová, Pavla Čiháková, Michael Pezda, Petra Macků

Hodně štěstí!

// Soutěž trvá od 2. 1. 07:00 do 9. 1. 23:59. Registrací do soutěže dáváte portálu www.checkczechfashion.cz souhlas k uchování osobních údajů (jméno a příjmení, email) za účelem organizace a vyhodnocení soutěže a určení výherců (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od ukončení soutěže), rozeslání výher (které proběhne do 10-ti pracovních dnů od vyhlášení vítězů) a prezentace výsledků soutěže veřejnosti a souhlas k užití vašeho emailu v budoucí komunikaci portálu Check Czech Fashion. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Ze správných odpovědí vybere odborná porota ve složení Barbora Drašnarová, Aneta Kaderková a Marieta Kajabová 3 nejzajímavější.
SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow