CHECK CZECH FASHION  |

Barbie žije na sociálních sítích! / #Barbie

11. 2. 2015 |

Barbie žije na sociálních sítích! / #Barbie

Barbie, panenka se kterou vyrostlo téměř každé děvče, a která se stala jednou z prvních módních ikon těchto mladých dam. Jak šel čas, z obligátní Barbie zvěrolékařky a Barbie kosmonautky se stala, adekvátně s dobou, Barbie podnikatelka a Barbie módní ikona. Nahlédněte spolu s námi pod pokličku této všestranné panenky!

Kdo by to byl řekl, že z Barbie se jednou stane uznávaná módní ikona, která bude mít svoje vlastní účty na sociálních sítích! A ne leda tak jaké, zapomeňte na Facebook nebo Twitter (kde nevystupuje sama za sebe), Barbie se poprvé objevila na profesní síti LinkedIn, protože do své plejády 150+ profesí (kdo by nevěděl, tak Barbie je kosmonautka, herečka, kadeřnice, zvěrolékařka, doktorka, …) přidala i podnikatelku! Podle profilu této blondýnky je jejím posledním profesním počinem projekt zvaný „Snový inkubátor“,  kde sama Barbie působí jako konzultantka a pomáhá dívkám po celém světě hrát si se svou představivostí. Firemní slogan zní: „Pokud si o tom můžeš nechat zdát, může se to i stát!“.

Barbie přidala do své plejády 150+ zaměstnání i jedno nové: stala se podnikatelkou!

Po uvedení nové podnikatelské kolekce Barbie Entrepreneur a připojení na sociální síť LinkedIn, nám Barbie připravila další překvapení a vytvořila si účet na Instagramu s názvem @barbiestyle právě včas pro zrovna probíhající New Yorský Fashion Week! Podtitul jejího účtu zní: Designed to Inspire. Barbie’s official style feed. Na jejím účtu najdete všechny typy příspěvků jako u každé správné módní ikony: #selfie (u kterých přiznává, že je vyfotil Ken), #ootd příspěvky, detailní fotky nejluxusnějších kabelek a (jak jinak) close-up jejích růžových lodiček!

Co může udělat z Barbie reálnou osobu víc, než její vlastní social media kanály?! Její instagram účet sleduje více než půl milionu lidí!

Úspěch tohoto novodobého Barbie konceptu 21. století potvrzuje i spojení s módní značkou Moschino! Nejen, že jejich Barbie inspired kolekci oblékly přední zahraniční fashion bloggerky (a to rovnou po tom, co sešla z premiérového mola), ale ještě ten den dostala celou kolekci v „podživotní“ velikosti i Barbie!

Pokud jste s Barbie vyrostly, podobně jako my, věříme, že budete nadšeni! Protože, co může udělat z Barbie reálnou osobu víc, než její vlastní social media kanály?! :)

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow