CHECK CZECH FASHION  |

Jak na stylový Fashion Toast? / #leerdammer

30. 4. 2015 |

Jak na stylový Fashion Toast? / #leerdammer

Co se stane, když spojíte módu a gastronomii – fashion a food? Naprosto skvělá událost, díky které poznáte (nebo znovu potkáte) vaše oblíbené módní bloggery, a zároveň vymyslíte spolu se skvělými kuchaři z Mozaika Burger & Co. sedmero originálních #fashiontoast(ů), které jste zaručeně ještě nikdy nikde nejedli! Jaký byl ten Check Czech Fashion? ;)

#event @ Leerdammer Fashion Toast #fashiontoast

Akce Leerdammer Fashion Toast se odehrála jedno jarní sobotní dopoledne v nádherných prostorách Tančící Kuchyně. Mezi přítomnými byla dvojice kuchařů z Mozaika Burger & Co. Petr Tyrichtr a Bohumil Spěvák, šestero módních bloggerů (my tři z CCF, Simone ze StyleCookbook, Nicole z A Cup Of Style, Jirka z Menstyle, sexy třetina ze Sexymamas a Kristy z Kristy & STUFF) + kreativní ředitel agentury ZARAGUZA Jan Jelínek (za jehož zády stál téměř celý tým v čele s art directorkou Verčou, copywriterkou Luckou, mediálním guru Peterem a rozkošným psem Miou) + zástupci prémiového holandského sýru Leerdammer s toastovou novinku Special Toast, který se skvěle taví a perfektně padne do čtvercových toastů.

Úkolem všech zúčastněných bylo vytvořit 7 skvělých módních toastů. Tým Check Czech Fashion měl vymyslet, jak bude chutnat a vypadat Street Style Toast a nutno říci, že díky spolupráci s pány kuchaři vznikl naprosto skvělý módní mix! Inspirací nám byla různorodá móda, kterou potkáváme denně v ulicích měst, i malá pouliční bistra a stánky s rychlým občerstvením.

Jak na Street Style Toast?

1. Vezmete měkkou Mozaika housku (nebo jakýkoliv druh měkké bílé housky), které odříznete jeden okraj, rozkrojíte ji na dvě půlky a dáte ji na chvíli opéct. Obě poloviny housky potřete až do krajů domácí majonézou a naspod položíte dva natrhané listy ledového salátu.

2. Připravíte si čerstvý mletý hovězí burger (+ pepř + sůl), který na rozpálené pánvi opečete z obou stran. Následně na něj položíte dva plátky sýra Leerdammer Special Toast a necháte dopéct (a sýr krásně roztéct) v troubě. Když máte hotovo, na roztopený sýr položíte křupavou slaninu.

3. Přidáte dva plátky rychlokvašek (okurky) a dva plátky čerstvých rajčat.

4. Přiklopíte druhou polovinou housky.

5. Pokud toužíte po skutečném Check Czech Fashion toastu i z vizuální stránky, zabalte jej do pečícího papíru a obvažte rustikálním provázkem.

Vedle Check Czech Fashion toastu o prvenství soutěžil také Punk Toast, Hipster Toast, Kids Toast, Gentleman Toast, Hippie Toast nebo Haute Coutute Toast. Naším favoritem (a vlastně i celkovým vítězem) se stal Hippie Toast autorky Simone ze Style Cookbook! :) Ačkoliv byl 100% meat free, byl vynikající! Většina z nás se dokonce shodla na tom, že ačkoliv jsme velcí masožravci, v tomto případě nám absolutně nechybělo!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow