CHECK CZECH FASHION  |

TOPSHOP KENDALL + KYLIE exkluzivně na Check Czech Fashion!

31. 5. 2015 |

TOPSHOP KENDALL + KYLIE exkluzivně na Check Czech Fashion!

Ve středu 3. června se do prodejen anglické značky Topshop dostane dlouho očekávaná mini kolekce sesterského dua Kendall a Kylie Jenner, na kterou je až do dne jejího uvedení uvaleno celosvětové informační embargo! Na sociálních sítích, ale i na důležitých zahraničních módních portálech, probíhají diskuze a spekulace, jaká kolekce bude… A Check Czech Fashion vám jako jediný český portál může něco málo poodhalit už dnes! :)

Jsme nadšeni, že mini kolekci Kendall + Kylie for Topshop, která v sobě odráží osobitý životní styl mladých moderních dívek v LA, na sobě můžeme představit právě my. Věříme, že každá z nás vdechne kolekci něco málo ze svého stylu i rozdílného způsobu života! :)

Kendall: „Snažily jsme se přenést vibrace LA do Topshopu po celém světě. Přemýšlely jsme o dívce z LA, jak vypadá, co má ráda a jak si představuje svůj vysněný šatník. V kolekci je hodně světlých odstínů a květinových vzorů, které dodávají pocit sluneční záře.“

Než se na Check Czech Fashion objeví jednotlivé kousky přímo v outfitech, podívejte se na první vlaštovku – oversize mikinu s nápisem When in doubt, vacation., s jejímž heslem se naprosto ztotožňujeme. Styling unikátního kousků každá z nás pojala po svém. A tady je výsledek!

TOPSHOP KENDALL + KYLIE exkluzivně na Check Czech Fashion! - Anet in sweatshirt When In Doubt, Vacation!

Kylie: „Mým nejoblíbenějším kouskem z celé kolekce je šedá mikina, která hlásá „When in doubt, vacation.“ neboli „Máš-li pochybnosti, jeď na dovolenou.“. Je to naše motto!“

V kolekci se můžete těšit na vintage havajské vzory, roztrhaný denimzavazovací topy a mnohé další. Z celkového počtu 15 kousků, bude v ČR k dostání hned 10 z nich.

TOPSHOP KENDALL + KYLIE exkluzivně na Check Czech Fashion! - Mari in sweatshirt When In Doubt, Vacation!

TOPSHOP KENDALL + KYLIE exkluzivně na Check Czech Fashion! - Barb in sweatshirt When In Doubt, Vacation!

Brzy se můžete těšit na celé naše outfity včetně zajímavých detailů a obměn, které z těchto fotek nepoznáte! ;)

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow