CHECK CZECH FASHION  |

5 tipů, jak vydržet u běhání! #JustDoIt

28. 6. 2015 |

5 tipů, jak vydržet u běhání! #JustDoIt

Před čtyřmi lety, o velkých prázdninách mezi druhákem a třeťákem na VŠ, jsem měla celé léto volné. Přítel zrovna nastoupil do nové práce (tzn. bez nároku na dovolenou) a já neměla žádné větší plány. A jelikož Natália z Číča v Kleci byla velká propagátorka běhu, rozhodla jsem se to vyzkoušet… A zamilovala jsem si to! Jenže …

Léto rychle skončilo a já se vrátila na kolej do Liberce, pokračovala jsem státnicemi, nástup do první práce, stěhování do Prahy, nástup na druhé práce, a na běh jsem úplně zapomněla. Ne, vlastně nezapomněla, pořád jsem na něj s nadšením vzpomínala a věděla jsem, že když se zase odhodlám, zamiluju si to ještě víc. A hlavně – pomůže mi to. Nejen zase se dostat do formy a být fit, ale také vyvětrat hlavu a zapomenout na všední starosti pracovního dne. Po čtyřech letech jsem se zase vrátila k běhání a moje kondice a mysl mi za to jistě poděkuje!

Pro nás všechny, kteří se odhodlali znovu začít, nebo pro ty, kteří se chtějí do běhu pustit, mám připraveno 5 tipů, jak začít s během a neseknout s tím po prvním tréninku! Tak jdeme na to! #ZaLepšíJá

1. Mějte správnou (a trendy) výbavu!

Protože nic vám neudělá větší radost než vyběhnout v super barevných kouscích. Přidejte trendy boty na běh a je to! Zkusit můžete i výrazná barevná sluchátka nebo stylové brýle.

2. Udělejte si skvělý playlist!

Takový, který vás nakopne a dostane z vás maximum! Na Spotify @checkczechfashion máme jeden takový! Sledujte nás a nebo si vytvořte vlastní!

3. Běhejte v páru!

Ať už s kamarádkou nebo s vaším přítelem, mít parťáka je skvělé! Nejen, že trávíte čas s lidmi, které máte rádi, ale také se můžete vzájemně challengovat!

4. Dodržujte režim! (A nejen pitný!)

Sportujte pravidelně a vyběhněte minimálně 3x týdně. Pokud poběžíte déle jak 45 min, určitě si sebou přibalte láhev s pitnou vodou! Vaše běhy skvěle zaznamená třeba aplikace Nike+ Running.

5. Nenuťte se a užívejte si to!

Když se vám zrovna nepovede vyběhnout 3x týdně, nezoufejte, hlavní je, abyste běhali s láskou a chutí!

5 tipů, jak vydržet u běhání! #JustDoIt

5 tipů, jak vydržet u běhání! #JustDoIt

5 tipů, jak vydržet u běhání! #JustDoIt

5 tipů, jak vydržet u běhání! #JustDoIt

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow