CHECK CZECH FASHION  |

All about my bracelets

1. 6. 2015 |

All about my bracelets

Jsem sentimentální. Ráda vzpomínám. A ještě radši vzpomínky vážu ke konkrétním věcem. Nejspíš proto mi dnes ruku zdobí pěkná sbírka náramků, které jsem si buď přivezla ze svých výletů do zahraničí nebo jsem je dostala od blízkých. Tady je výběr kousků, které jsou mému srdci nejblíž!

All about my bracelets

Náramek s fialovým kamenem jsem si přivezla z Las Vegas. Spíš než město hříchu mi ale připomíná nádherné cestování po USA (fotky tady a tady), které se s návštěvou Vegas prolínalo. Dosud tento výlet považuji na nejkrásnější v životě a tenký náramek mi vzpomínky na něj vyvolává prakticky denně. Masivní pásek Coccinelle se sponou jsem si přivezla z dámské jízdy v Miláně. Díky stříbrným odleskům řemínku a nazlátlé sponě jej směle kombinuji se stříbrnými či zlatými šperky. Jde o jeden z mých nejoblíbenějších doplňků. Zlatý náramek s nápisem To Travel Is To Live od Dyrberg/Kern dokonale vystihuje můj vztah k cestování a touhu poznávat nová místa, lidi a kulturu. Krémový pásek se stříbrnými cvočky pochází ze Španělska, odkud mi jej přivezla milovaná osoba. Decentní kousek s růžovými korálky pak z Ajmanu v Arabských Emirátech, kam jsem si utekla odpočinout hned po státnicích.

All about my bracelets

Sbíráte i vy něco zajímavého? Pokud ano, napište mi na aneta@checkczechfashion.cz, čeho se vaše sbírka týká. Tři nejrychlejší odpovědi od nás obdrží Check Czech Fashion tašky a plakáty!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow