CHECK CZECH FASHION  |

Charity Pot by LUSH – kelímek, který pomáhá! / #fridaytip

5. 6. 2015 |

Charity Pot by LUSH - kelímek, který pomáhá! / #fridaytip

#cream #charity @ LUSH New Charity Pot

Dovolte mi, abych vám představila nádherný projekt anglické kosmetické značky LUSH, která nejen že netestuje své produkty na zvířatech, ale také dbá na to aby tento zákaz dodržovali jejich dodavatelé. LUSH New Charity Pot je dobročinný kelímek plný samo-konzervačního krému, který zvládá multitasking: nejen, že skvěle vyživí a hydratuje vaši pokožku (ruce, nehty, tělo, ale i sušší místa na obličeji), ale také podpoří drobné charitativní skupiny, se kterými české zastoupení LUSH lokálně spolupracuje.

A víte co je nejlepší? Opravdu celý výtěžek z prodeje Charity Potu putuje na pomoc malým sdružením, které dělají velké věci pro celou planetu Zemi. Samozřejmě, že je ale nejprve nutné odečíst daň, kterou odvádí LUSH státu. Doposud jsme společnými silami podpořili kampaň Proti srsti Svobody zvířat, projekt Green Life spolku Prales dětem a projekt Nekupuj. Adoptuj!.

Krém je možné zakoupit ve vzorkové variantě 10 ml za 50,- Kč, 100 ml za 259,- Kč či v plné velikosti 250 ml za 495,- Kč v kamenné prodejně LUSH v nákupním centru Palladium či na e-shopu.

Svoboda zvířat, jak už název napovídá, chrání všechno živé. Soustředí se zejména na ukončení chovu kožešinových zvířat, za nahrazení pokusů na zvířatech nenásilnou formou testování na lidských kmenových buňkách (ne na lidech! :D) a za cirkusy bez zvířat.

Prales dětem je nádherný projekt, který pomalu, ale jistě, vykupuje od soukromníků kousek po kousku deštný prales v jihovýchodní Asii. Zabraňuje tak jeho pustošení a přeměny v palmové plantáže, které huntují půdu. Výsledkem je půda, na které po ukončení pěstování palmy olejné nevyroste téměř nic a dopady jsou tak katastrofální. Nejen pro faunu, ale také pro nás… Ale víte co je báječné? I vy můžete Green Life pomoci a koupit si kousek pralesa! :) A přesně takový kousek, jaký si můžete dovolit. Ceny začínají na 9,- Kč!

Nekupuj. Adoptuj! je projekt, který bojuje proti stále se zvyšujícímu počtu psů a koček bez domova. Nabádá k myšlence, abychom dali domov mazlíčkům z útulků namísto kupování a pořizování mláďat ze zverimexů a chovů. Zároveň informuje o důležitosti regulace chovu nových potomků toulavých psů a koček.

Já mám doma malý vzorkový Charity Pot, ale už teď vím, že potřebuji jeho větší balení. A nejen já…

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow