CHECK CZECH FASHION  |

Léto na cestách! / #roadtrip

31. 7. 2015 |

Léto na cestách! / #roadtrip

Pokud sledujete náš Instagram, tak pravděpodobně víte, že jsme celkem často na cestách. Ať už míříme za prací nebo za relaxačním víkendem, povětšinou se přepravujeme autem. Role máme i v tomto případě rozdělené – já (Anet) řídím, Mari naviguje a Bárb nás všechny zásobuje pravidelnou dávkou hlášek a neuvěřitelných příběhů.

Přesto, že řídím spousty let a mám za sebou tisíce ujetých kilometrů, snažím se vyhýbat stavům extrémní únavy. S holkama se proto během cesty klidně i opakovaně zastavíme na kávu, menší občerstvení a krátké protažení. Nevím, jak vy, ale my jsme stravě a kávě z benzínek nikdy příliš neholdovaly a vlastně je považovaly za takové malé zlo, které člověka zaplácne, ale příliš energie mu nedodá.

Minulý víkend jsme s Mari a Bárb zamířily na výlet a cestou z Moravy podnikly menší experiment v podobě zastávky na čerpací stanici MOL. Ta na český trh jako první přivedla koncept Fresh Corner a my jsme se rozhodly jej vyzkoušet. Mari coby zkušená znalkyně kávy usoudila, že ta místní chutná velmi dobře (Fresh Corner má dokonce svého baristu!), a já musím navzdory své nechuti jíst pečivo přiznat, že celozrnná bagetka s několika druhy sýrů, hrozny a ořechy chutnala výborně. Všechny tři jsme se pak shodly na tom, že pro domácí čajlimonádu se sem zastavíme i příště. Kéž by takových osvěžujících stanic bylo víc, každopádně dobrou zprávou je, že do konce roku by mělo být Fresh Cornerů celkem devět. Takže doufáme, že se dočkáme jednoho také blíž Prahy. :)

Po spoustě zahraničních cest, které jsme už letos stihly, jsme se rozhodly, že budeme v létě trochu více poznávat krásy Česka. A tak vám můžeme jen doporučit o víkendu vyrazit třeba do některých z našich krásných národních parků. My jsme konkrétně objevovaly České Švýcarsko, kde jsme si udělaly 15 km túru k nádherné Pravčické bráně. Za návštěvu stojí třeba také Prachovské skály, odkud to je nedaleko na Trosky nebo malebný zámek Hrubá Skála. Během srpna snad stihneme další společný výlet a podělíme se s vámi o tipy! :)

Chystáte se vyrazit na roadtrip a nevíte, co při jízdě poslouchat? Stáhněte si do offline režimu telefonu náš playlist 50 nejlepších songů pro roadtrip na Spotify a užijte si mix nejnovějších hitů a retro devadesátek! ;) Playlist vystačí na cestu dlouhou zhruba 3 hodiny!

PS: najděte @checkczechfashion na Spotify a sledujte nás!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow