CHECK CZECH FASHION  |

Trendy odstíny laků na nehty pro toto léto!

22. 7. 2015 |

Trendy odstíny laků na nehty pro toto léto!

Přiznejte se, kolik máte doma laků na nehty? Já je raději ani nepočítám.. Jsem totiž tak trochu sběratelka. A to i navzdory tomu, že během sezóny většinou používám dvě nebo tři barvy a zbytek mi leží schovaný v krabici ve skříni.

Na jaře to byl například úžasný bílo-krémový odstín s názvem Bamboo White od Nails Inc. – limitka od Victorie Beckham (pokud budete mít štěstí, možná ještě najdete poslední kousky v parfumériích Sephora) nebo Just Lanai-ing Around z jarní kolekce Hawaii od OPI, který můžete vidět v našem indiánském editorialu. A jelikož lakování nás baví a v létě je skoro nutností, rozhodli jsme se s vámi podělit, jaké laky z novinkových kolekcí od OPI nás v Check Czech Fashion toto léto baví! Tak pojďme na to! :)

Anet a její výběr odstínů laků na nehty je poměrně konzervativní – má ráda klasické a jemné nehty v zemitých ténech. Na léto miluje barvy výrazné. Její aktuální mani a pedi taky vypadá takto – odstín I Just Can’t Cope-acabana. V její letní sbírce pak najdete i podobnou výraznou oranžovou s názvem Where Did Suzi’s Man-go? a jemnou cukrovou růžovou pojmenovanou Suzi Shops & Island Hops.

Trendy odstíny laků na nehty pro toto léto!

Marietka je fanoušek spíše typicky dívčích barev jako je jemná růžová, malinová nebo fuchsiová a to po celý rok. Není tedy divu, že její letní výběr obsahuje svěží melounovou z kolekce Coca-Cola s názvem Sorry I’m Fizzy Today a šťavnatou fuchsiovou pojmenovanou The Berry Thought of You.

Trendy odstíny laků na nehty pro toto léto!

Bárb je lakovací chameleon. V zimě obvykle lakuje výraznými odstíny červené, modré nebo růžové. V létě si naopak oblíbila tóny béžové, bílé nebo šedé odstíny z kolekce Fifty Shades of Grey od OPI. Konkrétně střední šedou Embrace the Gray, kterou nosí na nehtech rukou a tmavou šedou The Dark Side of the Moon zdobící její pedikůru.

Trendy odstíny laků na nehty pro toto léto!

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow