CHECK CZECH FASHION  |

Vzhůru na letní dámskou jízdu!

15. 7. 2015 |

Vzhůru na letní dámskou jízdu!

Větší část našeho týmu už má letní dovolenou za sebou, ale to nám nezabránilo vyrazit na víkendovou dámskou jízdu! Podmínky zněly jasně: omrknout letní slevy a relaxovat!

A tak jsme se v pátek po práci vydaly směr jih do našeho oblíbeného Freeportu, který v tomto směru nikdy nezklame. Anet chtěla ulovit ve slevách kalhoty, já malé černé a spodní prádlo a Bárb sako. Nemusím ani dodávat, že jsme nakonec každá odjížděla s mnohem větším množstvím kousků než plánovaným. ;)

Naše relaxační část víkendu se odehrávala v hotelu Savannah, který je od Freeportu co by kamenem dohodil, takže žádné zbytečné dojíždění a tím pádem více času na pravou dámskou pohodičku. Během skvělé večeře (v restauraci hotelu Savannah mají opravdu hodně zajímavé menu, doporučuju hlavně raviolli z telecích líček a omáčkou z lišek!) s ještě lepším vínem (další výhoda výletu na jih, do české mekky vína) jsme probraly Bárb zážitky z New Yorku a užily si večerní saunu, která i v období tropických veder přišla dost vhod. No, a po tomhle jsme zkrátka usnuly, jako když nás do hotelového bazénu hodí.

Ráno budíček, šup do fitka, zaplavat si a na snídani. A pěkně začerstva vyrážíme nakupovat. Pro kalhoty a jeans doporučujeme jednoznačně klasiku Levi’s a Diesel (odtud si Anet odnesla rovnou dvoje!), na basic kousky Mango outlet, kde Bárb pořídila super sako a společně se mnou i malé černé,  a novou výbavu na běhání a cvičení jsme si vybraly ve skvělém Nike outletu, kde koupíte sportovní oblečení a vybavení za opravdu skvělé ceny. Největší radost mi udělaly nové běžecké kraťásky. :)

Hodně zvědavé jsme byly i na nově otevřený Lacoste outlet, kde jsem měla původně spadeno na metalické botasky, které ale bohužel nakonec neměli v mém čísle. Každopádně pokud jste fandové této značky a potrpíte si na kvalitní trička a klasické střihy, určitě sem zajděte, protože nakoupíte i za lepší než momentálně třeba v USA. A dobrou zprávu máme i pro pány, nově ve Freeportu otevřeli i butik newyorské značky McGregor, kterou ocení hlavně vyznavači urban stylu. Největší radost z nákupů měla nakonec Anet, protože konečně našla svou vysněnou košili Burberry.

A pokud jste zvědaví, co si každá z nás pořídila, sledujte naše #OOTD, kde se určitě postupně všechny naše nové kousky objeví. ;)

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow