CHECK CZECH FASHION  |

All White Everything

1. 8. 2015 |

All White Everything

Symbolika bílé barvy je rozdílná v závislosti na filozofii rozdílných kultur. V té západní evropské bílá symbolizuje čistotu, něhu, nový začátek. A právě z toho důvodu bylo její nošení součástí mnoha náboženských rituálů a tradic.

Bez ohledu na víru se určité zvyky ve spojení s bílou barvou dochovaly až do současnosti. Svatba, křtiny, prodloužená v tanečních nebo prvky lidových krojů jsou jen částí z nich. Andělská bílá je trendy po celý rok a vzhledem k tomu, že jde o barvu neutrální, je také velmi dobře kombinovatelná.

Ačkoliv řada lidí bílou odmítá s tím, že rozšiřuje postavu, pravdou je, že pokud umíte barvy a vzory chytře mixovat, nemusíte se ničeho takového obávat. Ostatně, také každá z nás má zcela jinou postavu a rozdílný styl oblékání a přesto všechny bílou barvu milujeme. Podívejte se na naše celo bílé outfity a ukažte nám také vy ty své! Na Facebooku Vanish totiž aktuálně probíhá mimořádně zajímavá soutěž o nákup v hodnotě 20 000 Kč, která je právě o bílé. Jelikož se nám dostalo té pocty usednout v porotě soutěže, nezbývá než dodat, že se těšíme na všechny soutěžní outfity!

white-mari-3 (1)

white-sirka-mari

dress by Topshop / vest by Orsay / clutch by Guess / shoes by Orsay

white-barb

All White Everything

skirt by ASOS / t-shirt by New Look / jacket by Banana Republic / hat by ASOS, shoes by Steve Madden / sunglasses by KOMONO

white-anet-2

white-sirka-anet

trenchcoat by Zara / top by H&M / jeans by Mango /shoes by Zara / bracelets by Primark

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow