CHECK CZECH FASHION  |

Letní relax? Hurá na piknik! / #summer

12. 8. 2015 |

piknik 8

Ač se to možná nezdá, během léta nezahálíme, a možná máme i víc práce než po celý rok. I tak je ale velmi důležité zastavit se a dopřát si pár chvilek relaxu a absolutní pohody. Jak relaxujeme v Check Czech Fashion a čím dobíjíme baterky?

Pokud chceme vyrazit relaxovat společně nasedneme do auta, pustíme si náš roadtrip playlist, a uděláme si piknik v přírodě za Prahou. A když náhodou nemáme tolik času, abychom výletovaly, vytáhneme deku v jednom z krásných pražských parků. Ten nejlepší je 100% Grébovka neboli Havlíčkovy sady, skvělý výhled si užijete v Riegrových sadech a nečekanou oázu klidu v rušných částech Prahy najdete i v Kaizlových sadech nebo v Rajské zahradě na Žižkově.

dress by GAP / hat by ASOS / sandals by GEOX / bracelets by Freshlabels and Coccinelle

Bárb nejčastěji dobíjí baterky objevováním zajímavého obsahu na internetu a sociálních sítích. To vše se skleničkou dobré vychlazené domácí limonády v ruce. Baví ji třeba magazín Soffa, který je dostupný ke čtění online, a domácí limonáda z akácie v Coffe Room na Vinohradech nebo tradiční mexická limonáda Guayaba s guayabovým sirupem v Las Adelitas!

top by H&M / skirt by Orsay / flipflops from Thailand / bags by Lindex / sunglasses by H&M / hat by Lindex

Anet ze všeho nejvíc miluje teplé letní večery na Náplavce! Užívá si ale i relaxaci v jedné z jejich oblíbených restauračních zahrádek u Vltavy, mezi které patří například Marina Grosseto nebo La Terrassa, podél jejíž zahrádky projíždí největší množství pražských lodí, které směřují ke zdymadlu. Pravděpodobně ji tam potkáte s jedním z čerstvých letních salátů na stole! Zkuste třeba krevetový salát s avokádem a lanýžovým olejem!

dress by Lindex / sandals by Baťa / necklace by C&A / bag by Lindex

Mari nejraději relaxuje v kavárnách, kde si pravděpodobně právě teď objednává filtrovanou kávu na ledu, její nejnovější kávový objev! V létě ji nejčastěji potkáte v Havran Café nebo v Bistru Proti Proudu. Skvělým tipem na večerní relax je pak letní kino! V Praze jich můžete navštívit hned několik! Napříč republikou pak již tradičně projíždí Kinematograf Bratří Čadíků.

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow