CHECK CZECH FASHION  |

Modern Princess with Lilien Czech Jewelry

19. 8. 2015 |

Modern Snowhite with Lilien Czech Jewelry

Moderní Sněhurka a Popelka! To byla moje první reakce, když jsem finálně vybrala v ateliéru fotografky Kateřiny Novotné dva stylingy a k nim sladila extravagantní statement šperky české značky Lilien Czech Jewelry. V princeznovském duchu se neslo i líčení, o které se bravurně postarala vizážistka Martina Knížová, a samozřejmě i vlasy od Míry Kozáka.

Pojala jsem to jako challenge a spíše svatební čelenku jsem kombinovala s bavlněnými midi šaty a rockovou denimovou vestou z Manga! Věděli jste, že Lilien Czech čelenku měla na hlavě i Katy Perry? Takže nejen, že se v ní můžete směle vdávat, ale také s ní vyrazit do města a nebo se projít po červeném koberci.

dress by Identity / denim vest by Mango via Freeport / slip-ons by Steve Madden / jewelry by Lilien Czech

Multi barevný náhrdelník s mořskými poklady – rybou, hvězdicí, mořským koníkem a krabem – byl ale daleko větší výzvou! Tak nečekaný, bláznivý, originální, ale přesto zábavný a nakonec i skvěle nositelný kousek jsem prostě musela sladit za každou cenu! Nakonec vyhrály pruhované černobílé neoprenové mini šaty (zase to moře!) a výrazná zelená bomber jacket z Gantu.

Modern Princess with Lilien Czech Jewelry

Modern Princess with Lilien Czech Jewelry

dress by New Look / bomber jacket by GANT / slip-ons by Steve Madden / jewelry by Lilien Czech

photos / Kateřina Novotná
styling / Barbora Drašnarová
hair / Míra Kozák – Papilio
make-up / Martina Knížová
jewelry / Lilien Czech

SDÍLEJTE
 


SLEDUJTE NÁS NA BLOGLOVIN' a SPOTIFY
Follow